23January2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Головна

Виставка військової техніки у ВНТУ

  • PDF

 

До заходів залучені керівництво університету, представники силових структур, студенти 1 та 2 курсів кафедри військової підготовки Вінницького національного технічного університету.

Read more...

Фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування / півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі відбувся у ВНТУ

  • PDF

 

Удев’яте у ВНТУ пройшли змагання українського сайту півфіналу студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, які проводилися паралельно зі змаганнями бухарестського сайту даного півфіналу. У межах українського сайту було проведено і відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програму­вання

Read more...

У викладача нашого університету кафедри ТКСТБ факультету ІРЕН Івана Слободяна сталося горе

  • PDF

 

Минулого тижня в його дружини Слободян Юлії, відірвався тромб. На операцію було потрачено близько 200 тисяч гривень

Read more...

Як змагались козаки ВНТУ

  • PDF

 

17 жовтня просто неба на півострові «Бригантина» відбулись незвичайні змагання. Студенти Вінниччини взяли участь у «Козацьких забавах»

Read more...

Колективний перегляд серії вебінарів від компанії Clarivate Analytics

  • PDF

 

21–27 жовтня в рамках Міжнародного Тижня Відкритого Доступу бібліотека запрошує до колективного перегляду серії вебінарів від компанії Clarivate Analytics (ГНК, НТБ, Електронний читальний зал, кімн. 304)

Read more...

ВНТУ з ініціативи науково-технічної бібліотеки вкотре приєднується до Міжнародного Тижня Відкритого Доступу

  • PDF

 

21–27 жовтня увесь світ відзначатиме Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, який проходитиме під гаслом «Відкриті для кого? Рівність доступу до відкритих знань»

Read more...

«Важливо пам’ятати усіх, хто в різні історичні епохи воював за незалежність України, і бути вдячним тим, хто сьогодні відстоює її територіальну цілісність»

  • PDF

 

Відкриваючи урочистий захід, присвячений Дню захисника України, наголосила в. о. проректора з виховної роботи ВНТУ, доктор політичних наук, професор Світлана Денисюк

Read more...

Студентки Марія Колядич та Аліна Мазур взяли участь у фестивалі патріотичної пісні

  • PDF

 

16 жовтня у Вінницькому технічному коледжі відбувся Перший відкритий регіональний конкурс-фестиваль патріотичної пісні «За Україну, за честь, за волю»

Read more...

Найбільше читають

 left direction
 right direction