18November2017

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Головна

ПРОГРАМІСТИ У МІНІ-ФУТБОЛІ НАЙСИЛЬНІШІ

  • PDF

 

З  5 по 26 жовтня за програмою Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» 2017-2018 н.р. серед збірних команд 2-5 курсів навчальних факультетів ВНТУ проводився Чемпіонат з міні-футболу

Read more...

МЕДАЛЬ «ЗА ЗАСЛУГИ» ОТРИМАВ ПРОФЕСОР ВНТУ РОСТИСЛАВ ІСКОВИЧ-ЛОТОЦЬКИЙ

  • PDF

 

Сьогодні 26 жовтня у ВНТУ стартувала XVI Міжнародна науково-технічна конференція «Вібрації в техніці та технологіях». Приурочений форум до ювілею  — 70 річчя доктора технічних наук, професора Ростислава Ісковича-Лотоцького

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Read more...

СТУДЕНТ ФІТКІ – ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З «МАТЕМАТИЧНИХ НАУК»

  • PDF

 

Віталій Селезньов – студент факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ, навчається за спеціальністю «Кібербезпека»

Read more...

ПЕРЕМОГА НА «ІНТЕРБРИЗІ»

  • PDF

 

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Інтербриг». Студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії отримали на конкурсі 14 перемог (13 – перших і 1 – третє місце)

Read more...

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ІМ ВНТУ ОСВОЇЛИ НАЙНОВІТНІШІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ З ФАХІВЦЕМ CELTA KRISTY KORS (GB)

  • PDF

 

23 жовтня викладачі кафедри іноземних мов Вінницького національного технічного університету відточували свою професійну майстерність на семінарі Teacher Development Seminar, який проводила Kristy Kors (Велика Британія)

Read more...

ЗОЛОТО і КУБОК У БАДМІНТОНІСТІВ ВНТУ

  • PDF

 

24 жовтня на спортивній базі Вінницького національного технічного університету відбулися змагання з бадмінтону за програмою Чемпіонатів області з окремих видів спорту серед вищих навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

Read more...

ТРОЄ ДОЦЕНТІВ ФІТКІ СТАЖУВАЛИСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ

  • PDF

 

Троє доцентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Оксана Романюк, Тетяна Трояновська та Людмила Савицька стажувалися в університеті Politechnika Lubelska (м. Люблін, Польща)

Read more...

ПЕРЕМОГИ СТУДЕНТА ФІТКІ У СКЛАДІ КОМАНДИ «ВІННИЦЬКІ ВОВКИ»

  • PDF

 

Студент кафедри програмного забезпечення факультету ІТКІ Михайло Гусак захоплюється американським футболом і грає в основному складі команди «Вінницькі вовки» (номер 31)

Read more...

Найбільше читають

 left direction
 right direction