23July2019

КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ІДЕЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

  • PDF

Від імені Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" дозвольте запросити студентів, аспірантів та молодих вчених Вінницького національного технічного університету до участі у конкурсі інноваційних ідей в рамках проекту "UKRAINE –  UKraine Replication, Awareness and INnovation based on EGNSS", який виконується за фінансування програми "Горизонт 2020".

Конкурс спрямовано на розробку та популяризацію додатків з використанням систем супутникової навігації EGNSS (European Global Navigation Satellite Systems) в Україні.

В конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, молоді вчені та наукові співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, діяльність яких пов’язана з супутниковими навігаційними системами.

Прийом заявок триває з 15.04.2015 до 1.07.2015.

Фінал конкурсу відбудеться 16.09.2015. Для участі в конкурсі необхідно заповнити форму, яка знаходиться за посиланням
 http://www.project-ukraine.eu/receiver/contest.php.

Фіналісти конкурсу отримають цінні подарунки,  а переможець – грант на участь у конференції "European Space Solutions", яка відбудеться у 2016 році.

Також фіналісти та переможець отримують запрошення на участь у Міжнародному фестивалі стартапів "Sikorsky Challenge 2015", який відбудеться у жовтні, де вони зможуть представити свої проекти перед інвесторами та отримають шанс на подальшу реалізацію своїх ідей.

alt

Більш детальну інформацію про конкурс та проект, в рамках якого він проводиться, Ви можете знайти на сайті:  http://www.project-ukraine.eu

З повагою,
заступник проректора з міжнародних зв’язків НТУУ «КПІ»,
координатор проекту “UKRAINE” від НТУУ «КПІ»,
д.т.н., проф. С.М. Шукаєв