22November2019

ТАЛАНОВИТА КРАСУНЯ АННА КУЛЬМАТИЦЬКА ОТРИМАЛА ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ ЗА «ПРОГНОЗУВАННЯ ГЕНЕРУВАННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ НА ДОБУ НАПЕРЕД»

  • PDF

Студентка ВНТУ Анна Кульматицька здобула диплом І ступеня всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

В Приазовському державному технічному університеті (Маріуполь) відбувся всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

Члени експертної галузевої комісії відзначили, що всі конкурсні роботи були цікаві, креативні, відповідали високому науковому рівню, тому визначитися з переможцями було дуже нелегко.

Але дуже приємно нині констатувати, що диплом I ступеня отримала Анна Кульматицька — студентка Вінницького національного технічного університету.

Дівчина написала наукову роботу «Прогнозування генерування фотоелектричних станцій на добу наперед».

Своє фахове дослідження студентка виконала під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри електричних станцій та систем Сергія Кравчука.

Анна, до речі, цьогоріч у березні здобула титул «ВІЦЕ-МІС ВНТУ-2019».

На цьому улюбленому і вже давно традиційному університетському конкурсі вроди і розуму дівчина отримала ще два титули — «Міс глядацьких симпатій» та «Міс інтернет».

Читайте більше   «МІС ВНТУ 2019»

Отака вона — Анна Кульматицька! Не просто відмінниця, а справжня талановита красуня!