30September2020

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: «ВИПУСКНИКИ ВНТУ — КЛАСНІ СПЕЦІАЛІСТИ»

  • PDF

Свою першу зустріч із серії «Вінниця: проблеми і перспективи розвитку міста» мер обласного центру Володимир Гройсман провів у нашому виші

 

370-тисячна Вінниця має стати не лише агропромисловим і логістичним, а й інноваційним центром. А кожен із її мешканців повинен бути учасником того, що відбувається у місті.

 

Очільник міської влади поділився своїм баченням розвитку обласного центру. Детально розповів про концепцію стратегії розвитку «Вінниця 2020».

 

Володимир Гройсман висловив свою незгоду з багатьма підходами медичної реформи, насамперед з поспішністю і необдуманістю її проведення. Повідомив, що у Вінниці буде створений муніципальний медичний центр, для якого сучасне обладнання на $3 млн. безоплатно надасть держава Ізраїль. Тамтешні фахівці і навчать вінницьких медиків працювати з новітньою технікою.

 

Він також детально зупинився на особливостях транспортної реформи обласного центру, подякувавши за ефективну співпрацю науковцям Інституту машинобудування і транспорту нашого університету. І звертаючись до студентської частини аудиторії, зауважив:

 

— У моїй команді багато молодих хлопців — випускників Вінницького технічного університету, я дуже задоволений їхньою роботою, просто молодці, класні спеціалісти. Постійно залучаємо молодих фахівців, адже ваша ініціативність, нестандартність, енергія дає стимул для розвитку. Нині дуже важливо мати якісну освіту: завжди і скрізь потрібні високопрофесійні фахівці Молода людина повинна володіти необхідним набором знань. Ви, студенти, маєте чітко уявляти: ким і яким хочете стати через 20 років. Аби університетська пора не стала часом втрачених можливостей. Нині потрібні максимально фахові люди і їхня готовність працювати.

Найбільше читають

 left direction
 right direction