19February2020

ЗА ПЕРЕМОГОЮ — ДО МЕКСИКАНСЬКИХ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ

  • PDF

 

Команда нашого Вінницького національного технічного університету втретє поспіль стала переможцем щорічних Національних змагань Enactus Україна. Отож, саме наші студенти представлятимуть Україну на Всесвітньому кубку Enactus в Канкуні (Мексика).

 

У сезоні 2010-2011 рр. команда Enactus ВНТУ захищала честь країни на Всесвітньому кубку у Малайзії. Торік літали на ці глобальні змагання до Вашингтона.

Тепер з 29 вересня по 1 жовтня їх зустрічатиме країна ацтеків і майя. Місто Канкун — оздоровниця на березі Карибського моря, яка впевнено тримається в десятці найкращих курортів світу.

Enactus — Entrepreneurial - Action - Us. Нині організація охоплює понад 57 тисяч студентів з понад півтори тисячі університетів світу. Програма має на меті об’єднати студентів, викладачів та представників бізнесу для реалізації набутих у вишах знань для навчання громадськості свого регіону принципам ринкової економіки, особистого успіху та підприємництва, фінансовій грамотності тощо. Студенти самостійно обирають цільові аудиторії, методи роботи, кількість проектів, їх тривалість та масштаби. Головне, вони повинні розуміти, яким чином проекти мають бути реалізовані та які результати принесуть. Крім того, якщо для проекту необхідні кошти, студенти мають вміти їх знайти, залучивши спонсорів або заробивши гроші в процесі комерційної діяльності.

7 червня в готелі «Прем’єр Палац» відбулись щорічні Національні змагання Enactus Україна. 15 студентських команд з Києва, Львова, Хмельницького, Вінниці, Одеси, Харкова, Донецька та Житомира представили результати своїх проектів перед членами журі, що складалось з понад 80 представників провідних міжнародних та українських компаній. Цьогорічні змагання стали найбільшим заходом за всю історію змагань в Україні.

Усі проекти, які презентували команди, зорієнтовувались на розширення можливостей різних верств населення та досягнення довгострокового результату, враховуючи економічний, екологічний та соціальний фактори.

Півфінальний раунд змагань мав чотири ліги, в яких команди змагались за право виходу у фінал. За рішенням суддів фіналістами цього року стали команди Enactus Вінницького національного технічного університету, Української інженерно-педагогічної академії, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Хмельницького університету управління та права.

Суддями Фіналу виступили керівники компаній Метінвест, Філіп Морріс Україна, Ernst & Young, PZU Україна, МТС, Microsoft, Carlsberg, агрохолдинг «Мрія», Nestle, Freshtel, СГ «ТАС» та McDonald’s. Їм належало оцінити проекти команд та обрати Національного переможця Enactus Україна 2013.

Національним переможцем-2013 втретє поспіль стала команда Enаctus ВНТУ, повторивши рекорд Одеського національного економічного університету, який ставав чемпіоном у 2005-2007 роках.

Спеціальний кубок Enactus Ukraine Champion Award на честь 5-річного ювілею співпраці в Україні було вручено компанії Ernst & Young в особі її керуючого партнера Олексія Кредісова.

 

Детальніше на сайті Міністерства освіти і науки України

Найбільше читають

 left direction
 right direction