17January2017

УВАГА, РОЗШУКУЮТЬСЯ МОЛОДІЖНІ ЛІДЕРИ !!!

  • PDF

Студентські парламентарі почали свій новий рік з старту системного проекту «̳L̳e̳a̳d̳e̳r̳s̳h̳i̳p̳». Координатором проекту є перший заступник голови Студентського Парламенту Вінниччини, студентка Вінницького національного технічного університету – Тетяна Калугаряну.

Кропітка підготовка до старту проекту тривала два місяці. І ось як результат: програма тренінгів, календарний план та звісно робоча група. На даний момент у проекті діє робоча група з молодіжних лідерів (тренерів), які передаватимуть власний досвід та кращі світові практики студентам Вінниччини. Зараз її склад налічує до 20 осіб, але бажаючих долучитись до роботи все більше.

 Першими поділитись своїм досвідом зі студентами Іллінецького аграрного коледжу відправились Тетяна Калугаряну, Ірина Юзькова та Леся Римарчук . Загалом на тренінг зібралось близько 20-ти представників студентського магістрату коледжу.
   

 Не зважаючи на морозну погоду за вікном,  у колективі панувала дуже тепла та дружня атмосфера. Під час ігор та дискусій молодь проявляла себе креативно та винахідливо, тому не було сумніву – лідери тут є!

До кінця навчального року «̳L̳e̳a̳d̳e̳r̳s̳h̳i̳p̳» планує завітати і до інших навчальних закладів, що знаходяться у районах області. Та це не все! Якщо тебе зацікавив проект і ти хочеш провести його у своєму навчальному закладі, то це не проблема. Звертайтесь до координатора проекту!

                            Будь лідером свого життя!

Координатор проекту: Калугаряну Тетяна +380636037716