30September2020

ВИКЛАДАЧІ ВНТУ — ЧЕМПІОНИ!

  • PDF

24 та 25 лютого у приміщенні міського шахово-шашкового клубу відбулися змагання з шахів за програмою Спартакіади педагогічних працівник вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації Вінницької області.

 

 

Як і в попередні роки команду нашого університету складали кандидати в майстри спорту з шахів доктор технічних наук, професор Володимир Кучерук та кандидат технічних наук, доцент Андрій Семенов.

До речі, наші хлопці попередні три змагання вигравали. Цьогоріч у змаганнях брало участь 5 команд – окрім нашого вишу були присутні команди Вінницького національного аграрного університету, Вінницького національного медичного університету, університету «Україна» та Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. З невідомих причин не змогла взяти участь команда Вінницького національного педагогічного університету.

Традиційно основним супротивником нашої команди була команда викладачів Вінницького національного аграрного університету, що складається з двох добре відомих у шаховому колі Вінниччини кандидатів у майстри спорту – доцентів Анатолія Спіріна та Сергія Кормановського. Знову повторилася ситуація минулого року, коли жереб звів два основних претенденти на чемпіонство в останньому турі. А до цього обидві команди впевнено обіграли своїх супротивників у попередніх турах з однаковим рахунком 2:0 у кожну. Тому перед останнім туром обидві команди мали по 6 очок і доля чемпіонства повинна була визначитися в їхній очній зустрічі.

Порадував своєю грою Володимир Кучерук, який обіграв свого супротивника. А ось Андрій Семенов, який 3 попередні партії впевнено достроково виграв за рахунок технічної та комбінаційної гри, у партії із Сергієм Кормановським опинився у стисненій позиції і в результаті програв за часом. Отже, в особистій зустрічі між двома претендентами на чемпіонство – нічия. Таким чином обидві команди за результатами турніру мали однакові результати. Тому головний суддя змагань – суддя 1-ї національної категорії з шахів С.М. Дорофєєв – вирішив виявити переможця командних змагань у додатковому турі за правилами гри у блискавичні шахи.

Отож у додатковому бліц-турі шахістам було виставлено на шахових годинниках по 5 хвилин. Знову першим свою партію закінчив Володимир Кучерук, який зіграв у нічию з Анатолієм Спіріним. Цього разу удача була на стороні Андрія Семенова, який переграв свого супротивника за часом. Результати додаткового туру – 1,5:0,5 очка на користь наших шахістів, які внаслідок перемоги вчетверте поспіль стали переможцями обласних шахових змагань. Третє місце за результатами змагань виборола команда викладачів Вінницького національного медичного університету.

Пишаємося перемогою наших викладачів і бажаємо їм спортивних здобутків і надалі!

 

Володимир ТИХОНОВ,

голова спортивного клубу ВНТУ,

доцент кафедри фізичного виховання

Найбільше читають

 left direction
 right direction