21January2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ДО КОНФЕРЕНЦІЇ — ВИСТАВКА

  • PDF

Традиційна науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету за участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств Вінниці та області, яка цьогоріч стартувала уже 43-тє, приурочена до 200-літнього ювілею Кобзаря.

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

Простора виставкова зала (аудиторія 2262) університетського Центру культурології і виховання студентів виявилась замала, аби вмістити усі пропоновані експонати на традиційну виставку студентських мистецьких робіт, яка зазвичай приурочується до конференції. Нині до студентів приєднались, неабияк здивувавши своїм аматорським хистом і самобутнім світобаченням, викладачі і співробітники.

Кандидат філософських наук, доцент Ірина Головашенко представила кілька робіт в стилі сучасного олійного живопису. Її полотна по-філософськи ємкі і неоднозначні. «HIC ET NUNC!» («ТУТ І ЗАРАЗ!») Вони вражають і змістом, і експресією кольору.

Доктор технічних наук, професор Сергій Павлов окрім того, що проректор з наукової роботи ВНТУ є ще й фотохудожником. Пейзажі Китаю, Угорщини і рідної України — це прекрасна мить, яку науковець зумів зупинити.

А другокурсник Василь Клименко (група 1КІ-12б) зафіксував відчайдушні миттєвості Вінницького майдану. Не лише майстерність, а й сміливість і репортерська вправність хлопця заслуговують поваги.

Василева одногрупниця Тетяна Вітковська здивувала філігранною монотипією (різновид графіки, виконаний малюванням на гладкій поверхні, яка не поглинає фарби).

Завсідник університетських мистецьких аматорських виставок студент Михайло Діденко (група 2КІ-10) представив дивовижні власні гончарні вироби, засвідчивши свою професійність. Хлопець уже є членом об’єднання керамістів Вінниччини «Коло». І ще будучи студентом, уже викладач — веде гурток у Вінницькому міському палаці школярів.

Денис Бойко (1ПІ-11б) епатує філігранністю… української вишивки. На попередніх виставках він представляв лише традиційні хрещаті рушники, а тепер хлопець додав ікони, вишиті бісером, і невеличкі картинки веселих звіряток.

Чарівливо схожі на живі тривимірні картини Володимира Стебла (група РАм-12). Він вишиває… стрічками. Його квіти виглядають настільки реалістично, що складно втриматися і не доторкнуться до зображення.

Сергій Козак (група 1ЗВ-12) навчається за напрямом «зварювання». І мистецьке вміння його звідти ж — ковальське. Хист до художньої ковки у юнака від батька. Як добре, коли мечі і щити куються лише як витвір мистецтва!

Марія Гікава (група 2КН-12), Олександр Ісаєнко (група 2Б-13), Інна Шульга (група 3СІ-10), Юлія Шевчук (МІЕ-11), Олена Літушко (2БС-13б), Марія Болехівська (МЕ-12), Наталя Приймак (КН-19б), Ольга Бондар (РА-13б), співробітники видавничого центру вишу Людмила Хльосткіна, Ольга Власюк, Валентина Голубєва, Олена Кушнір, Тетяна Андрєєва — усім їм маємо бути щиро вдячні. Виставка вражає не тільки розмаїттям видів та жанрів мистецтва, але й надзвичайною позитивністю і оптимізмом, чого зараз усі ми так потребуємо.

 Фотосесiя Сергія Маркова «Виставка художніх робіт студентів. викладачів та співробітників ВНТУ»  

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction