22January2021

ВНТУ ФІНАНСОВО ПІДТРИМУЄ УКРАЇНСЬКЕ ВІЙСЬКО

  • PDF

Сьогодні 24 березня на засіданні ректорату Вінницького національного технічного університету одноголосно було прийнято рішення перерахувати одноденний заробіток викладачів і співробітників вишу на допомогу Українській Армії.

З такою ініціативою виступила університетська бухгалтерія, оскільки у цей фінансовий підрозділ вишу уже близько двох тижнів масово звертаються працівники ВНТУ з проханням в період небезпеки для територіальної цілісності держави перерахувати кошти з їхньої зарплатні Збройним Силам України.

Відповідні заяви викладачі і співробітники ВНТУ пишуть за власним бажанням, зважаючи на складну ситуацію, що нині переживає країна. Щодень дедалі більше університетської спільноти долучається до благодійної допомоги українським воякам.

Стос таких заяв зібрався чималенький, а охочих фінансово допомогти своєму війську усе більшає. Отож, аби надати патріотичному пориву колег організованості, підтримали його рішенням ректорату.

Варто нагадати, що 6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу ЗС в матеріальній та моральній підтримці громадянами України.

Окрім того усі студенти, викладачі і співробітники ВНТУ тепер активно телефонують на мобільний номер «565», переказуючи по п’ять гривеньна матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України.