Підписано договір про співробітництво між Вінницьким національним технічним університетом та Вищою школою бізнесу в Домброві Гурнічей, а також Вищою школою менеджерською в Легніці
Угоди передбачають реалізацію програми «Подвійний диплом». До цих вишів на навчання запрошують студентів спеціальності «менеджмент», «логістика», «інформатика».
Нині 20 студентів ВНТУ навчаються водночас і в Люблінській політехніці за програмою «Подвійний диплом». Налагоджене наукове і навчальне партнерство з Політехнікою Свєнтокшиською в Кельцах, Лодзинським технічним університетом, іншими вишами Польської Народної Республіки.
На навчання до ПНР, аби отримати два дипломи — ВНТУ і польського вишу, виїздять майбутні програмісти, енергетики, менеджери, будівельники, екологи, машинобудівники, метрологи та фахівці з лазерної та оптоелектронної техніки.
Тепер до цього переліку польських університетів — партнерів ВНТУ приєднуються Вища школа бізнесу в Домброві Гурнічей і Вища школа менеджерська в Легніці.
ВНТУ співпрацює з польськими вишами не лише за програмою «Подвійний диплом». Нині у Politechnika Świętokrzyska впроваджена програма Erasmus Mundus. ВНТУ пропонують приєднатися до цієї програми. Ініціюють спільні наукові дослідження, співдію між кафедрами обох вишів. Запрошують студентів на практику. А викладачі ВНТУ, котрі знають польську чи англійську, можуть викладати у Politechnika Świętokrzyska.
Співпрацю за програмами академічної мобільності ВНТУ має і з іншими університетами європейських держав. Тож, ідея євроінтеграції освіти у виші активно реалізовується.
А співдія ВНТУ з польськими вишами жваво розширюватиметься і надалі. Цьому, безумовно, сприятимуть і курси польської мови, які нині зорганізовані в університеті. Для студентів і викладачів вишу веде їх Ян Глінчевський — голова Конфедерації поляків Поділля, заслужений діяч Польщі, почесний громадянин міста Кельце, яке є побратимом Вінниці.