29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

СТУДЕНТИ ВНТУ У ТОП-10 «БІРЖОВОЇ УНІВЕРСІАДИ 2014»

  • PDF

Цьогоріч «Біржова Універсіада 2014» зібрала 156 студентів із 36 ВНЗ з усієї України. Стартувала вона 11 лютого, а завершилася нещодавно.

Уже третій рік поспіль Українська біржа за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, Програми USAID «Розвиток фінансового сектору» та провідних брокерських компаній України проводить чемпіонат із біржової торгівлі серед студентів вищих навчальних закладів України — «Біржова Універсіада».

«Біржова Універсіада»— це чемпіонат з інтернет-трейдингу. Мета проекту — надати студентам можливість перевірити на практиці й закріпити на реальних біржових торгах знання з ринкової економіки, отримані у виші.

Команда Вінницького національного технічного університету під керівництвом тренера Інни Вальдшмідт – викладача кафедри фінансів ВНТУ, показала гідні результати серед ВНЗ країни. В ТОП-10 «Біржової Універсіади 2014» увійшов учасник під ніком Orest (Вінницький національний технічний університет).

Оргкомітет конкурсу висловив щиру вдячність ректору ВНТУ, доктору технічних наук, професорові Володимиру Грабку та тренерові  Інні Вальдшмідт за активне сприяння участі студентів у чемпіонаті з інтернет-трейдингу «Біржова Універсіада - 2014». І надалі сподівається на плідну співпрацю у підготовці фахівців для біржового ринку та поінформованості українців у фінансовій сфері.

Українська біржа, враховуючи потенціал майбутніх спеціалістів, яких навчають у ВНТУ, зголосилась подарувати вишу методичні посібники, що були розроблені її співробітниками. Посібники розраховані на людей, які хочуть отримати базові знання про фондовий та строковий ринок, торгівлю на біржі.

Найбільше читають

 left direction
 right direction