24July2021

У ВНТУ — ЧЕТВЕРТИЙ ЯРМАРОК КАР’ЄРИ ВІД BEST

  • PDF

 

7 травня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся Ярмарок кар’єри - 2014, зорганізований студентами вишу-учасниками європейської студентської організації BEST — Board of European Students of Technology

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

У виставці вакансій поміж інших підприємств Вінниччини та України взяли участь представники компанії Метінвест — найбільшого в Україні виробника залізорудної сировини та сталі; SysIQ — одного з провідних розробників програмного забезпечення в Україні, Techno — міжнародної ІТ-компанії; ВТН — найбільшого виробника автомобільної електроніки в Україні.

Це була чудова нагода для студентів будь-якого напрямку поспілкуватись з майбутніми роботодавцями, дізнатись про умови праці та стажування у провідних компаніях та навіть назначити інтерв’ю на роботу, про яку давно мрієш, не виходячи за межі свого вишу! Адже стенди компаній та їх представники чекали на студентів у вестибюлі 2-го корпусу ВНТУ. Ярмарок кар’єри допомагає і компаніям знайти потрібні перспективні і креативні кадри серед студентів старших курсів та молодих науковців університету.

Задовго до ярмарку та впродовж самого дійства студенти мали унікальну можливість заповнити анкету-резюме на сайті ЯК, де на ці відомості про потенційних працівників уже чатували рекрутери компаній-учасників заходу. Якщо резюме студента відповідало вимогам на посаду, і він успішно потому проходив інтерв’ю, то ставав новим щасливим членом команди компанії.

На Ярмарку кар'єри-2014 відбувся тренінг «Стартап: як розпочати власний бізнес» від директора та власника компанії «Правовий акцент» Дмитра Парпальоса.

Ярмарок кар’єри власними силами організовують активні і небайдужі студенти-учасники європейської студентської організації BEST — Board of European Students of Technology, які навчаються у ВНТУ. Ярмарок кар’єри 2014 є четвертим на їх рахунку. Окрім ярмарку, члени Вінницького осередку BEST щорічно проводять ІТ-хакатон, інженерні змагання EBEC, літній освітній курс для студентів з Європи, організовують культурні обміни. Роблять усе для яскравого, повного, цікавого студентського життя та для мотивації й активізації студентів ВНТУ.

BEST — Рада студентів технічних університетів Європи (best.eu.org ), волонтерська, неприбуткова, неполітична організація, що з 1989 року забезпечує обмін знаннями та співробітництво між студентами, компаніями та університетами на теренах Європи.

В Україні організацію представляють локальні осередки чотирьох вишів: Вінницький національний технічний університет, Запорізький національний технічний університет, Національний університет «Львівська Політехніка» та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Фотозвіт з Ярмарку Кар'єри 2014 (фотограф Олег Мельник)