26May2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

МАГІСТРАНТКА ДАРІЯ ВОЄДІЛОВА — СТИПЕНДІАТ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA»

  • PDF

 Магістрантка Інституту менеджменту Дарія Воєділова стала стипендіатом програми «Завтра.UA» 2014 року

 Дарія Воєділова на лекції колумніста The New York Times та триразового лауреата Пулітцерівської премії Томаса Фрідмана «Коротка теорія про все на світі», яку він прочитав у Києві в рамках проекту «Публічні лекції» Фонду Віктора Пінчука

Фонд Віктора Пінчука визначив переможців 8-го загальнонаціонального конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA». Цього року до участі в конкурсі долучились понад 2000 студентів з усієї України.

Переможці конкурсу отримуватимуть протягом року щомісячну стипендію розміром 942 гривні та активно долучатимуться до проектів Фонду і PinchukArtCentre.

Участь у відкритому всеукраїнському конкурсі могли взяти студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Головними критеріями для визначення переможців були високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Дарія подала на конкурс своє дослідження «Побудова математичної моделі оцінювання рівня інформаційної безпеки в аспекті складової організаційно технічних засобів». Високо була поцінована конкурсною комісією і соціальна активність дівчини.

Найбільше читають

 left direction
 right direction