01April2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

BEST TURIN ДЛЯ СТУДЕНТА МИХАЙЛА НІКОЛЬСЬКОГО

  • PDF

Другокурсник Інституту інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Михайло Нікольський з 7 по 20 травня перебував у м. Турін (Італія)

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України 

Михайло Нікольський перший праворуч

Михайло взяв участь у курсі з управління роботами, організованому локальною групою BEST Turin у Технічному університеті міста Турін. На курс запросили 20 студентів технічних університетів з країн Європи: України, Росії, Польщі, Румунії, Молдови, Португалії, Італії, Іспанії, Греції, Чехії, Туреччини, Литви, Швеції, Франції, Словенії, Сербії.

У межах курсу студентам читали курс лекцій з робототехніки в сучасному світі, зокрема щодо роботи із операційною системою для роботів ROS та управління промисловими роботами компанії Comau. Після закінчення курсу учасники склали іспит та отримали офіційні міжнародні сертифікати.

Окрім щоденних лекційних і практичних занять для учасників курсу зорганізували яскраве дозвілля: інтерактивні прогулянки містом, відвідування пам’яток Туріну. Запам’ятався візит до компанії з виготовлення і обслуговування промислових роботів Comau. Проводились тематичні вечори, зокрема італійський вечір та міжнародний вечір, урок італійської мови.

Михайло Нікольський доклав максимум зусиль, аби на міжнародному вечері гідно представити Україну, її традиції і наш Вінницький національний технічний університет.

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction