19February2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

SPIDERS CONQUER THE WORLD

  • PDF

У ВНТУ літній курс «Spiders conquer the world» зібрав студентів  Данії, Франції, Туреччини та Італії.

Активні та творчі студенти  Вінницького національного технічного університету, які є членами BESTу (Board of European Students of Technology,   http://www.best.eu.org/, Рада студентів технічних університетів Європи) утретє провели освітній курс для студентів з Європи. І хоча у зв’язку з політичним станом, війною на сході України навесні поставало питання про відміну події, організатори вирішили, що у такій складній ситуації краще зібратись духом, силами та познайомити іноземців з нашою багатою та чудовою країною. Цьогоріч літній курс «Spiders conquer the world» відвідали представники Данії, Франції, Туреччини та Італії.

Традиційно курс умовно складається з двох частин — академічної та культурної.

Академічна частина цьогоріч включала три етапи. Перший — лекції та практику щодо комп’ютерних мереж, які проводила англійською мовою викладач ВНТУ Тетяна Трояновська. Потому учасники курсу успішно здали іспит з базових налаштувань мереж та роботи мережевого обладнання. За допомогу в організації першого етапу академічної частини курсу BESTівці та європейці завдячують адміністрації ВНТУ. Другий етап - презентація нових супутникових мережевих технологій європейським студентам, яку розповідав представник компанії DataGroup. Третій етап - візит до компанії Intertelecom, престаники якої розповіли про особливості налаштування Wifi мережі у вінницьких трамваях, про особливості обладнання і стандарти мереж, які вони використовують у роботі.

Культурна частина почалась з відкриття курсу, на якому учасникам видали подарунки від вінницького IT-гіганта Epam та футболки з логотипами курсу. Звісно, не обійшлось без відвідин магічного фонтану Roshen, перегляду його патріотичної програми та ретельного огляду Автомотовелофоторадіо — ретро-музею з приміркою радянських уніформ та зброї. Уся культурна програма курсу реалізовувалась за сприяння Департаменту молоді і туризму Вінницької міської ради.

Також учасники розповідали про свої країни, традиції та життя протягом інтернаціонального вечора, вивчали Україну, її традиції та культуру на уроці української у чудовому кінотеатрі Broadway. Окрім показу найновіших та найцікавіших фільмів, господарі Broadway сприяють поширенню української культури та безкоштовно допомагають вінницьким студентам. Український урок у Broadway пройшов весело та цікаво. Його відвідувачі з Європи тепер можуть легко розповісти українською мовою про те, як виглядає український козак і коли співають колядки.

Усі учасники курсу відвідали Україну вперше та усі хочуть повернутись сюди ще раз. Деякі з них навіть змінили квитки на потяг, щоби краще пізнати красу нашої країни. Останній вечір європейських студентів у Вінниці завершився вигуками «Слава Україні» — «Героям слава!». А починали вигукувати це гасло саме європейці.

Євгенія ЗЕЛЕНЬСЬКА,
студентка ВНТУ, член BEST Vinnytsia
 http://vinbest.org ,      http://vk.com/best_vinnytsia

Найбільше читають

 left direction
 right direction