17February2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ПІРАТИ ЗБЕРУТЬСЯ У ВНТУ В ЖОВТНІ

  • PDF

Цієї осені члени BEST Vinnytsia (один із 95 осередків Ради студентів технічних університетів Європи, Board of European Students of Technology, best.eu.org ), які є студентами ВНТУ, вибороли право організувати масштабну подію — зустріч південно-східного регіону BEST (Regional Meeting або RM), який має неофіційну назву «Піратська бухта» (Pirate Bay).

Європейські пірати проживатимуть у Вінниці з 16 по 20 жовтня.

Осередки BEST поділяються на 11 регіонів, які двічі на рік проводять регіональні зустрічі такого масштабу.

Карта Європи з місцевими групами BEST

Метою поділу на регіони та проведення регіональних зустрічей є забезпечення тіснішого спілкування між осередками, обмін організаційним та навчальним досвідом, традиціями та знаннями між представниками різних країн. Також протягом регіональних зустрічей збираються відгуки про проекти та цілі кожного з осередків перед Presidents Meeting (PM) — зборами президентів усіх осередків та головнокомандувачів усієї організації BEST.

До розкладу RM входять численні тренінги, інтернаціональний вечір, вечір української культури, обмін досвідом та планування роботи регіону. Отже, проводити регіональні збори — це велика честь і відповідальність для студентів, що дає нам можливість презентувати своє рідне місто, країну, проявити та вдосконалити організаторські здібності, набути життєво важливого досвіду.

Для вінничан регіональні збори — це візит до нашого прекрасного міста близько 70 студентів з 9 осередків BEST — Вінниці (Україна), Запоріжжя (Україна), Брашова (Румунія), Бухареста (Румунія), Кишинева (Молдова), Софії (Болгарія), Іспарти (Туреччина), Стамбула (Туреччина), Салоників (Греція), а також гостей з інших осередків (Львів, Київ).

Потому інтернаціональна юнь повернеться у свої домівки зі спогадами про нашу національну культуру, приязних та патріотичних українців, нові знання, здобуті під час тренінгів.

А для членів BESTу ця зустріч означає кілька місяців напруженої організаторської роботи, результатом якої стануть дні інтенсивних, веселих та цікавих тренінгів з розвитку особистості, обміну культурою та традиціями між країнами-учасницями, нові знайомства та можливості для активних студентів-членів BEST Vinnytsia.

Євгенія ЗЕЛЕНСЬКА,
студентка ВНТУ, член BEST Vinnytsia (vinbest.org  )

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction