19February2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ РОЗПОЧАЛАСЬ УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ ВНТУ

  • PDF

Сьогодні радісне дійство відкрила хвилина скорботи в пам'ять загиблих за Україну. Серед них четвертокурсник Вінницького національного технічного університету Володимир Муха — боєць батальйону «Айдар».

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

Понад 1300 вчорашніх абітурієнтів, більшість яких, до речі, була вбрана у вишиванки, склали урочисту обіцянку студента ВНТУ. Згодом саме вони примножуватимуть славу і здобутки вишу та держави.

До юного поповнення звернувся ректор університету, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко: «Президент акцентував, що Україна має створити боєздатну армію, оснащену новітньою технікою. Тут велике поле діяльності для інженерів. Але усім вам і нам я бажаю найголовнішого — миру».

«Ви зробили вірний життєвий вибір, ставши студентами Вінницького національного технічного університету. Вас навчатиме 60 докторів наук, професорів, понад 400 кандидатів наук, доцентів. Студентське містечко ВНТУ за площею майже співмірне державі Ватикан. Маємо 19 корпусів, близько 50 комп’ютерних класів з найсучасніших ПК, наша університетська бібліотека чисельністю і технічним оснащенням свого фонду поступається на Вінниччині лише обласній книгозбірні… Цей перелік можна продовжувати ще і ще. На жаль, сьогодні Україна перебуває у стані війни. Тому закликаю вас гуртуватися, бути свідомими своєї історії, піднімати свій духовний і культурний рівень. А також фізичний — для цього університет має сучасний стадіон і чудову кафедру фізвиховання. Твердості духу нам і віри, що переможемо!» — виголосив директор Інституту екології та екологічної кібернетики, доктор технічних наук, професор Василь Петрук.

Бути активними і діяльними закликав першокурсників президент студентського самоврядування ВНТУ Ігор Бойко.

А третьокурсниця Інституту менеджменту Вероніка Пінчук — солістка народної студії естрадної пісні «Септіма» привітала усіх патріотичною піснею.

Кожен виступ завершувався гаслом «Слава Україні!» І лунала тисячоголоса і могутня відповідь — «Героям слава!»

Кращі магістри Наталія Аненкова, Костянтин Радченко і Сергій Кравчук передали символічні студентський квиток і ключ від скарбниці знань своєму ректору Володимиру Грабку. А він вручив ці атрибути належності до студентського спільноти першокурсникам.

Звучить «Gaudeamus». І першокурсники університету урочистим маршем рушають у нове студентське життя.

Звичних букетів на святі майже не було. Вочевидь, студенти вишів підтримали ініціативу вінницьких учителів не витрачати гроші на квіти, а перераховувати кошти на потреби поранених в антитерористичній операції бійців.

Найбільше читають

 left direction
 right direction