23July2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ЧОТИРИ КОМАНДИ ВНТУ ВИБОРОЛИ ПРАВО УЧАСТІ У СВІТОВОМУ ПІВФІНАЛІ З ПРОГРАМУВАННЯ АСМ/ICPC

  • PDF

12-14 вересня у Хмельницькому національному університеті відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед вищих навчальних закладів Центрального регіону України.

Олімпіада входить до структури студентської Першості світу з програмування АСМ/ICPC. Отож, проводиться за узгодженими з її вимогами правилами, а всі учасники олімпіади реєструються на офіційному сайті Першості світу з програмування АСМ/ICPC.

Маю дві новини за результатами другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Хороша.
Наші команди відмінно виступили в змаганнях свого Центрального регіону (таблицю приєдную):
1 місце, 2 місце (з третім рейтингом), 3 місце (з шостим рейтингом). Також у нас було і 7 місце при тому, що квота регіону в третьому етапі становила 8 місць!

Тобто, потенційно, ми могли б бути представлені у вінницькому світовому півфіналі чотирма командами (!), Але максимальна квота одного університету в півфіналі становить три команди. Таким чином, вперше за останні роки, у Вінниці виступить відразу три команди ВНТУ (з 32-х команд!). Таке собі "дозволяв" в останні роки тільки КНУ ім. Т. Шевченка.

Погана.
Наша найкраща команда в неофіційному загальному заліку посіла тільки десяте місце (приєдную зведену таблицю), отож, на вихід у фінал першої команди розраховувати не доводиться. А іншим командам поки до такої перспективи занадто далеко.

Володимир МЕСЮРА, професор,
директор півфіналу першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі

Найбільше читають

 left direction
 right direction