19February2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

СТВОРЮЙ МОЖЛИВОСТІ, ПОСПІШАЙ МРІЯТИ!

  • PDF

Третьокурсниця ВНТУ Ксенія Івченко, активістка локального осередку BEST Vinnytsia, взяла участь в освітньому курсі «C.O.D.E — Create Opportunities, Dream Excitement»у місті Ніш (Сербія)

Там разом із учасниками з 10 країн Європи протягом 10 днів вона відвідувала чотиригодинні лекції з програмування (Web programming, Android applications developement, Semantic Web, PHP, HTML, JavaScript, Java, Whois) і тренінги з командної роботи та Project Management. У другій половині дня учасники працювали в командах по 5 осіб над розробкою web-додатку для time-management та Android додатку Whois.

У вільний від навчання час студенти познайомилися з культурою Сербії та країн учасників (у рамках міжнародного вечора), вчилися танцювати сербські народні танці і опановували сербську мову, брали участь у трьох квестах по місту, відвідали історичні пам’ятки.

У рамках курсу було виконано власні проекти, які подано на розгляд викладачів та кваліфікованого журі. В результаті учасники отримали міжнародні сертифікати про проходження курсу.

 Учасники та організатори курсу в місті Ніш на офіційному відкритті

 

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction