23August2019

«BRIDGE THE OBSTACLES, BUILD YOUR FUTURE!»

За програмою Ради студентів технічних університетів Європи BEST Ксенія Івченко і Марія Польова, студентки напряму підготовки «Програмна інженерія» (група 1ПІ-12б) відвідали Чорногорію

За освітнім курсом «Bridge the obstacles, build your future!»у столиці Чорногорії Подгориці протягом тижня Ксенія і Марія разом з іншими учасниками вивчали основи цивільної інженерії. Учасники курсу — 22 студенти із 15 країн Європи прослухали цікаві лекції та попрактикувалися у вирішенні аналітичних завдань. Крім того вони мали змогу відвідати історичні міста та пам’ятки країни, познайомитися з культурою та традиціями балканських народів. Учасники курсу відвідали культурну столицю Чорногорії — місто Цетіньє, побачили найбільше озеро Балкан — Скадарське, побували у Которській бухті, бачили будівництво п’ятизіркового готелю у Порто Монтенеґро, пройшлися по найвищому залізнодорожному мосту Європи у каньйоні Морача.

Ксенія Івченко та Марія Польова у Которській бухті

По завершенню курсу студенти захистили власні профільні проекти та отримали офіційні міжнародні сертифікати.

Безсумнівно, кожен з учасників програми набув не тільки нових знань та практичних навиків з професійно орієнтованого курсу, а й отримав незабутні враження від багатої екскурсіями поїздки.

У Подгориці біля мосту в каньйоні Морача

Після завершення програми «Bridge the obstacles, build your future!» Ксенія Івченко залишилися у Чорногорії ще на один тиждень за програмою культурного обміну між локальними осередками BEST з Подгориці (Чорногорія), Люнду (Швеція), Барселони (Іспанія), Франції, Греції, України і Росії. Це був тиждень цікавих екскурсій, незабутніх емоцій, багатих вражень. Студенти проживали у Которі, двічі підіймалися в гори (Которське фортифікаційне укріплення і Національний парк Лювчин), відвідали Будву та музичний фестиваль, подорожували у відкритому морі.

Учасники культурного обміну в укріпленні Котора

На вершині гори Національного парку Лювчин