24July2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

AIESEC — ШАНС СТАЖУВАТИСЬ ТА НАВЧАТИСЬ ЗА КОРДОНОМ

  • PDF

Сьогодні 9 жовтня о 14-15 в конференц-залі (ауд. 222) головного навчального корпусу презентація найбільшої молодіжної організації в світі — AIESEC, яка уже майже рік працює у нашому ВНТУ

«AIESEC — неурядова і некомерційна оргагізація. Мета AIESEC — розвиток лідерського потенціалу молоді (18-28 років) за рахунок подорожей і стажуваннь», — розповідає президент локального комітету міжнародної молодіжної організації AIESEC у Вінниці, третьокурсник ВНТУ Андрій Іорданов, (група 1МО-12 Інституту менеджменту).

 

Paris!!!

AIESEC — міжнародна молодіжна громадська організація, що згуртовує студентів та випускників ВНЗ із метою розвитку лідерського та професійного потенціалу молодих людей та їхнього позитивного впливу на суспільство.

AIESEC об'єднує 86 тисяч молодих людей в 124 країнах світу та співпрацює із більше, ніж 2400 університетами. Понад 30 000 людей щорічно отримують лідерський досвід, працюючи як керівник проектної команди або відділення AIESEC у своєму місті, а також беручи участь в міжнародній програмі стажувань.

Основна мета організації — розвиток лідерського потенціалу та отримання досвіду керівника, організатора.

AIESEC пропонує два напрямки, в яких студент може розвинути саме ті лідерські якості, що знадобляться йому у майбутньому: Team member programe та Internship programe!

Ставши учасником програми Team member, cтудент відчує себе в ролі члена команди, яка буде організатором соціального проекту.

Програма передбачає розвиток професійних навичок та особистісних якостей, зокрема: тайм-менеджмент, досвід організації проектів, досвід проведення інтерв’ю, робота у сфері маркетингу, PR, покращення володіння англійською мовою тощо. А також спілкування з однолітками з різних країн, які працюють у соціальних проектах в Україні.

Internship programe дозволяє студентам пройти стажування за кордоном.

Є два види стажувань: професійні та волонтерські.

Професійні надають можливість отримати новий практичний досвід для успішної кар’єри, працюючи в компанії.

Під час волонтерського стажування студент познайомиться зі студентами країни, роботою тамтешніх навчальних закладів, в яких молодь, як учасник програми, проводить тренінги на різні соціальні теми. А, можливо, й зуміє вплинути на життя різних прошарків населення.

Міжнародна програма стажувань AIESEC дає стажеру змогу подорожувати, отримувати новий досвід, та покращувати свій рівень англійської мови, культурної обізнаності та адаптивності. Також протягом програми інтерн неодмінно познайомиться з новими цікавими людьми з усього світу.

В Україні перший локальний комітет (до речі, перший в усьому Радянському Союзі) був відкритий в Івано-Франківську у далекому 1989 році! З того часу багато, що змінилося — сьогодні AIESEC в Україні існує в 22 містах.

У Вінниці локальний осередок AIESEC працює уже майже рік.

За цей час діяльність AIESEC розповсюдилась на усе місто. Нині проводиться промо-кампанія в ВНАУ, ВДПУ, університеті «Україна» та Вінницькому факультеті КНУКіМ. Нещодавно підписали договори про співпрацю між нашим ВНТУ та ВТЕІ КНТЕУ.

За неповний рік роботи підписали 6 контрактів, три з яких зі студентками Інституту ІТКІ ВНТУ — Мариною Піддубецькою, Марією Олексюк та Інною Очеретною. Марина та Марія уже побували у Польщі.

Марія Олексюк:«Незабутня і найкраща у нашому життя поїздка!:)

Ми з Мариною проходили стажування у Вроцлаві, де взяли участь в ІТ-проекті. Попервах, як тільки приїхали, навіть не вірилось, що ми потрапили на такий масштабний захід! Ідеальна робота — дизайн та розробка промоматеріалів, чудові люди поруч. Шість тижнів промайнули нереально швидко... Ми потрапили якраз на середину проектів, тому заприятелювали з багатьма стажерами з різних країн. Єдина печалька — часто хтось уже від’їздив і доводилося прощатись... Щовихідних мали поїздки до іншого міста. Щодня нам зорганізовували екскурсії у Вроцлаві. AIESEC-ри - дуже дружні, вони завжди підтримають і допоможуть. За цей час здружилися з неймовірно класними людьми, тому прощання було зі сльозами печалі на очах :)

Ukrainian workshop.
У Центрі світлини Марія Олексюк і Марина Піддубецька

Miss you, guys!

Марія Олексюк і Deutschland

Їдьте на стажування! Не втрачайте свій шанс, адже це шикарна можливість розвинути себе, побачити світ та знайти нових друзів! :)»

Президент локального комітету AIESECу Вінниці, третьокурсник ВНТУ Андрій Іорданов:

«Надалі бачимо нашу організацію впізнаваною не лише серед молоді, але і серед представників бізнесу. Прагнемо мати представництва у кожному університеті міста з головним офісом у ВНТУ. За таким зразком працює AIESEC Hong Kong. Окрім цього, ми хочемо налагодити співпрацю з представниками бізнесу на партнерських відносинах!

На національному рівні ми вже співпрацюємо з EY, Sun InBev, Phillip Morris, Pucelik Consulting Group тощо.

AIESEC – це одна з найвизначніших організацій світу, яка виховала велику кількість успішних людей. Ось наприклад — мої улюблені випускники Олександр Квасневський та Біл Клінтон. А ви не знали, що вони були Aйсекерами!!!»

Команда AIESEC

Детальна інформація на сайті AIESEC 

Офіс локального осередку міжнародної молодіжної організації AIESEC у Вінниці — аудиторія 2206 навчального корпусу №2 Вінницького національного технічного університету

Найбільше читають

 left direction
 right direction