24July2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

КОМАНДА ВНТУ ЗДОБУЛА ШАНС ПОТРАПИТИ НА ФІНАЛ ДО МАРОККО

  • PDF

16 — 19 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті вчетверте поспіль відбувся півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС, в межах якого проведено і фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

 Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

До Вінниці прибули 34 команди, зокрема 32 кращих українських команди з тих 630, що стартували у першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. А також дві команди з Туреччини.

Загальна кількість команд, що змагались у півфіналі, сягнула 74, оскільки з використанням Інтернет світовий півфінал проводився паралельно на двох майданчиках: у Вінниці та в Бухаресті (Румунія).

У Бухарестському політехнічному університеті зібрались 40 команд з Албанії, Болгарії, Македонії, Румунії, Сербії та Туреччини.

Отож, усього у півфіналі першості світу змагались студенти із 7 країн південно-східної Європи.

Перші 10 місць розподілились так:

Місце

Університет

Команда

Країна

Задач

Бали

1

Львівський національний університет ім. І. Франка

LNU Penguins

Україна

      9

1139

2

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Flawless

Україна

      9

1242

3

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Unicon

Україна

      9

1334

4

Бухарестський університет

Unibuc_Infoarena_Coders

Румунія

      9

1563

5

Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова

ONU 1 2/3

        Україна

      8

1002

6

Вінницький національний технічний університет

         VNTU_[wRabbits]

Україна

      7

754

7

Ужгородський національний університет

UzhNU_Brainiacs

Україна

      7

776

8

Запорізький національний технічний університет

ZNTU_SetUp

Україна

      7

1003

9

Національний технічний університет " Харківський політехнічний інститут "

NTUKhPI_iddqd

Україна

      6

650

10

Софійський університет

n0 ex1t

Болгарія

      6

675

Отож, команди Львівського національного університету ім. Івана Франка, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка і Одеського національного університету ім. Іллі Мечникова виступатимуть цьогоріч у травні у світовому фіналі, який пройде у Марокко.

Команда Львівського національного університету ім. Івана Франка

Команда Вінницького національного технічного університету знову посіла у світовому півфіналі перше напівпрохідне місце. Тобто, шанси потрапити до всесвітнього фіналу у команди є, але вони не 100% і залежать від рішення оргкомітетуту АСМ-ІСРС щодо виділення півфіналу додаткової квоти, як це сталося минулоріч.

VNTU_[wRabbits] Сергій Кашубін (перший ліворуч), Михайло Гранік і Олег Морфіянець

У фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування команда ВНТУ після тривалої перерви вдруге поспіль стала бронзовим призером, виборовши п’яту сходинку у підсумковій таблиці, покращивши минулорічний результат на один пункт. Зауважимо, що наша команда має кращий час вирішення 7 задач.

Отож, маємо привітати нашу команду як бронзового призера України і сподіватимемось, що свої виступи вона завершить повторною участю у світовому фіналі. Це певною мірою максимальне досягнення, оскільки студентам дозволяється брати учать у світових фіналах не більше двох разів. Зауважимо також, що, як і минулого року, обійти нашу команду спромоглась лише одна команда з шести країн південно-східної Європи.

 

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Усі заплановані заходи виконувались вчасно і якісно. Напередодні відкриття олімпіади у Вінницькій міській раді відбулась прес-конференція, яку транслювало Вінницьке державне телебачення.

У церемонії відкриття олімпіади взяли участь заступник начальника департаменту освіти Вінницької обласної адміністрації Валерій Бачинський, а також перший заступник голови Вінницької міської ради Валерій Коровій. На відкритті також були присутні представники ЗМІ, зокрема репортаж з відкриття олімпіади пройшов майже по усіх вінницьких телеканалах.

Олімпійцям зорганізували екскурсію на фонтан Рошен, пішохідну екскурсію Вінницею і змагання з боулінгу.

Урочиста церемонія нагородження переможців та закриття олімпіади, під час якої було також організовано банкет та розважальні заходи, відбулася у диско-клубі «Курсаль».

Незважаючи на серйозні матеріальні труднощі за відсутності фінансової підтримки з боку міністерства освіти і науки України, Всеукраїнському благодійному Фонду «Асоціація підтримки і розвитку інформаційних технологій», Президентом якого є координатор Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і директор півфіналу студентської першості світу з програмування по південно-східній Європі, професор кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра, вдалося залучити до підтримки олімпіади потужних спонсорів. А саме: IBM (генеральний спонсор), Facebook (платиновий спонсор) і Microsoft (золотий спонсор). Також CDM, DataGroup, Win Interective, Infopulse надали фінансову допомогу. Крім того змагання підтримали 15 партнерів, які надали велику кількість різноманітних подарунків. Зокрема, Київстар надав переможцям 4 найсучасніших смартфони, Міратех – жорсткі SSD-диски, GlobalLogic – потужні універсальні зарядні пристрої, ilogos – геймпади, ABBYY – останню версію своїх словників.

Багато компаній надало у подарунок ліцензійне програмне забезпечення: Лабораторія Касперского і Softicо – антивірусні програми, 1С-Бухгалтерія – коробочні версії навчальних програм 1с-Підприємство і подібне. Також олімпійці отримали фірмові футболки, бейсболки, кружки та іншу сувенірну продукцію. До висвітлення подій олімпіади долучились 9 медіапартнерів. Генеральним медіа-партнером виступив Укрнет.

Фонд АПРІТ провів велику роботу і з Вінницькою міською радою, яка надала найвідчутнішу за всі роки організаційну підтримку олімпіади, безкоштовно виділяла транспорт та екскурсоводів, сувенірну продукцію для іноземних учасників, зорганізувала прес-конференцію.

 

Величезну роботу із забезпечення успішного проведення півфіналу виконали: з технічного забезпечення – доцент кафедри КН Ігор Арсенюк, реєстрації та супроводження заходів олімпіади — заступник директора ІнІТКІ з виховної роботи, доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко; з харчування студентів у їдальні – асистент кафедри ПЗ Алла Денисюк, з поселення студентів – доцент кафедри ПЗ Володимир Майданюк, з супроводження іноземних студентів – начальник Центру міжнародних зв’язків Микола Прадівлянний. Величезну допомогу надали студенти-волонтери, які потому отримали від оргкомітету сертифікати.

Якісно виконали своє завдання щодо безперебійного забезпечення Інтернет працівники Інтерцек під керівництвом директора ЦКТ Михайла Розводюка.

Дуже чітко спрацювали всі служби, керовані проректором Василем Ковальчуком, їдальня (директор — Віра Кучальською), коменданти, чергові гуртожитків та навчальних корпусів.

Чітко працював видавничий центр ВНТУ (директор Анатолій Власюк), що друкував документацію, сертифікати переможців та особисті блокноти з фото учасників на обкладинці.

Всебічну підтримку організаційним заходам олімпіади надавав директор Інституту ІТКІ, професор Олексій Азаров та завідуавч кафедри фізвиховання Леонід Євсєєв.


Фоторепортажі Сергія Маркова

 ACM-ICPC овідкриття та пробний тур    

 ACM-ICPC основний тур 

 ACM-ICPC нагородження переможців  


 

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction