28September2020

ДМИТРО КРИВИЙ У SIKORSKY CHALLENGE

  • PDF

Другокурсник Інституту інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Дмитро Кривий здобув право на безкоштовне навчання в Школі Стартапу Sikorsky Challenge

Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення»

УКРІНФОРМ

alt

Це стало можливим завдяки успіху його проекту «Програмно-апаратний комплекс для проведення пошуково-рятувальних та антитерористичних операцій» на конкурсі «Sikorsky Challenge 2014».

15-16 жовтня у виставковому залі Наукового парку «Київська політехніка» журі оцінювало 22 проекти фіналістів. Серед них захищав свою наукову розробку і студент ВНТУ напряму підготовки «комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (група 2КІ-13б).

alt

До складу журі входили відомі науковці, представники благодійних фондів і венчурного бізнесу з кількох країн. Відкрив захід ректор НТУУ «КПІ», академік НАН України Михайло Згуровський. Керував дійством голові журі «Sikorsky Challenge 2014» — знаний IT-фахівець і бізнес-тренер, засновник і керівник інноваційного технологічного бізнес-інкубатора «Be Next IT» Ігор Пеєр (Ізраїль).

Для фіналістів це заключний етап довгого шляху, який розпочався ще у квітні. Тоді понад півсотні юних винахідників вперше представили на розгляд журі конкурсу свої наробки.

Експертна рада з поміж них відібрала лише 22 проекти, авторів котрих запросили 25-27 вересня на тренінги Школи стартапів «Sikorsky Challenge 2014». Там студентів-інтелектуалів навчали правильно оформлювати і готувати презентацію наукових проектів.

Усі розробки фіналістів стосувалися цілком практичних проблем. Приміром, один з юних авторів запропонував пристрій введення даних в системі управління побутовими приладами для людей з обмеженими можливостями.

«Теплий дім усім» — новий проект другокурсника ВНТУ Дмитра Кривого переміг у конкурсі «Intel-Техно Україна 2014», що відбувся 14-17 жовтня, і здобув грант на 5 000 грн

alt

Найбільше читають

 left direction
 right direction