24July2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПІЧКИ-«БУРЖУЙКИ» ВОЇНАМ АТО ВИГОТОВЛЯЮТЬ СТУДЕНТИ ВНТУ

  • PDF

У важкі часи воєнної загрози українці показують нечуваний сплеск патріотизму та єднання, вся нація спрямувала свої зусилля на допомогу військовослужбовцям у зоні АТО.

Не залишились осторонь студенти та викладачі кафедри технології підвищення зносостійкості нашого Вінницького національного технічного університету (завідувач — доктор технічних наук, професор Валерій Савуляк).

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

Радіо «Місто над Бугом»

Оскільки зима не за горами, актуальною є проблема обігріву. Тому вирішили виготовляти пічки-«буржуйки».

Активно долучились до цієї роботи студенти, які у позаурочний час нарівні з викладачами виготовляють печі у Центрі зварювання кафедри технології підвищення зносостійкості. Нині уже зробили і передали волонтерам для відправлення в зону АТО 12 пічок.

alt

На жаль, не вистачає необхідних матеріалів для виготовлення «буржуйок». Студенти ВНТУ звертаються з проханням допомогти.

Можливо, у когось на дачі, в селі, в гаражах є порожні, непотрібні балони від скрапленого газу, листи металу чи щось подібне, просимо відгукнутися! Цей непотрібний брухт може прислужитися добрій справі!

Звертатись за телефоном 097-237-73-20 (Сергій Антонович Заболотний)

alt

Основні необхідні матеріали для виготовлення однієї «буржуйки»

1. Лист 3 мм (Ст3) – 1 м2 (280-300 грн); або некондиційний балон 50 л (для побутового газу - пропан) – (як металобрухт 70-100 грн);
2. Арматура 3 м;
3. Пруток 0,5 м;
4. Труба діаметром 70-100 мм – 1м;
5. Круг відрізний 2х180 (12-15 грн);
6. Електроди – 2 кг.
Орієнтовна собівартість однієї «буржуйки» залежно від використаних матеріалів становить 300-600 грн.

Якщо в когось є родичі або знайомі в зоні АТО і ви знаєте, що до них планується виїзд волонтерів – звертайтесь на кафедру ТПЗ, і ми передамо їм пічки адресно.

Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу кафедри ТПЗ, цим ми збережемо здоров'я бійців, що захищають нашу Україну і кожного з нас.

Найбільше читають

 left direction
 right direction