12November2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

КОМАНДА «ВІНС» ВНТУ — ПЕРЕМОЖЕЦЬ 21 ЧЕМПІОНАТУ ЛІГИ КВН «ВІННИ(ЦЯ) ПУХ»

  • PDF

21 чемпіонат ліги КВН «Вінни(ця) Пух» назвав своїх переможців та призерів. Ця ліга є не лише найстарішою на планеті, а і чи не єдиною, що проводить свої змагання більше двох десятків років за системою справжнього чемпіонату. Команди у Вінниці спочатку протягом року зустрічаються одна з одною в чотирьох турах. Таким чином, за рейтингом перемог у кожній грі виявляються учасники супер-фіналу. Цього сезону вперше за час свого існування на сцену вийшло одразу п'ять команд. Занадто вже був малий загальнорейтинговий відрив між ними, щоб організатори взяли на себе сміливість обійтись традиційними трьома-чотирма командами.

1 грудня 2014 року на сцену міського Палацу мистецтв Євген Майданик вивів команди «Проспект Юності» (на цьому проспекті знаходиться альма-матер учасників технічного коледжу), «Наша Тирь» (Вінницький національний медичний університет), «ВІНС» (Вінницький національний технічний університет), «Яблука» (збірна вінницьких торговельно-економічного інституту і аграрного університету) та чемпіони ліги за минулорічною версією команда з міста Хмельницького «Ми з 90-х».

З першого конкурсу «привітання» лідерську позицію захопили команда Вінницького національного технічного університету. На сцену вони вивели навіть свого викладача — заступника директора Головного центру виховної роботи ВНТУ, кандидата філософських наук, доцента Анатолія Теклюка.

alt

До речі, пан Анатолій відіграв свої ролі просто блискуче! В результаті 10+1=11 очок. Далі кілька влучних відповідей на «розминці» і відрив щодо результату найближчих переслідувачів з Хмельницького уже становив 5 очок. Третіми з відставанням в 8 очок йшли «Яблука». Але... Уже на конкурсі смішного відео стався, як це часто буває, перелом ходу гри. Гості нашого міста зробили самотужки дуже смішний мультик, який допоміг скоротити розрив між першим та другим загальними результатами. Потім на «капітанському» представник «ВІНС» вилетів уже в першому колі жартівливого біатлону, заробивши всього 4 очка. Зате його візаві хмельничанин Олег Лузанов спромігся на вдвічі більший доробок. Справжнім же бенефіціантом капітанських перегонів виявився капітан «Яблук» Роман Щур.

У нього 10 очок плюс завдяки симпатії ветеранів ще одне очко. В цьому конкурсі він не лише виборов почесне звання кращого капітана ліги у сезоні, а і перед завершальним завданням довів результат своєї команди до 31 очка. Другі «ВІНС» - 33. А на першому «Ми з 90-х». Невже гості оформлять дубль і в цьому році головний приз від мера Вінниці знов поїде у Хмельницький!??

alt

Ні, головний приз-2014 дістався все ж господарям сцени. Конкурс однієї пісні найкраще вдався політехнікам, хоча за видовищністю він був більш насищений у «Яблук», які показали, що робиться у холодильнику, коли всі лягають спати. Таким чином, на фініші «Яблука» обійшли на 1 очко хмельничан і отримали срібло, а чемпіонами стали студенти Вінницького національного технічного університету з команди «ВІНС».

Назва команди складається з абревіатури вислову «вам і не снилося».

Ознакою непростого сезону було те, що вручати нагороди команди позвали бійця спецпідрозділу Володимира Скосогоренка.

alt

Володимир сам пройшов школу вінницького КВНу, тому призи з рук добровільного захисника Вітчизни мали ще і символічне значення.

alt

Почесні звання в індивідуальному заліку та призи від ювелірного центру «Діадема» дісталися лідеру «Наша Тирь» Юрію Дзюбі — Містер Гумору 2014. А Міс Гумору Вінниці у сезоні стала гравець команди «Яблука» студентка ВНАУ Анна Мостіпан.

Дякуємо постійним спонсорам змагань фірмам «Бастіон» і «Вінець». Тепер будемо чекати дня святого Валентина. Саме тоді отримає старт новий 22-й сезон веселих та найкмітливіших у Вінниці. 

Більше фото тут

За iнформацiєю Міського палацу мистецтв

Найбільше читають

 left direction
 right direction