17February2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

IT-ОЛІМПІАДА ВІД КОМПАНІЇ «DELPHI»

  • PDF

Стипендія на півроку 1500 гривень щомісяця — приз студентам ВНТУ, переможцям олімпіади від «Delphi»

alt

IT-компанія «Delphi» спільно з факультетом комп'ютерних систем і автоматики й факультетом інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії провела у Вінницькому національному технічному університеті олімпіаду з програмування та IT-технологій

Компанія «Delphi» (www.udelphi.com ) багато років займається розробкою та тестуванням різноманітного програмного забезпечення. Серед її партнерів світові лідери створення систем розпізнавання мови, в технологіях запису і аналізу мови та повного циклу розробки мобільного та консольного програмного забезпечення.

«Delphi» відома плідною багаторічною співпрацею з ВНТУ. Компанія організовує різноманітні заходи для студентів, зокрема додаткові оглядові лекції з напрямків IT, проведення виробничих та переддипломної практики та ознайомчі екскурсії в компанію.

alt

alt

Починаючи з цього року компанія разом з керівництвом ВНТУ та двох провідних факультетів КСА та ІТКІ запропонувала щорічне проведення олімпіади з метою стимулювання найкращих студентів ВНТУ, розвитку талановитої молоді та покращенню знань в напрямках, необхідних для IT ринку.

На олімпіаді учасникам пропонувались завдання за трьома напрямками: «Технології програмування» (нині сюди увійшли задачі на мові програмування C# на розуміння основ ООП), «Алгоритми» та «Тестування програмного забезпечення».

alt

В олімпіаді взяли участь 164 студенти.

Всі завдання розроблялися співпрацівниками компанії. Вони ж і перевіряли роботи та підбивали підсумки змагань. Для забезпечення об’єктивності оцінювання роботи зашифровувались, отож. автори завдань перевіряли результати їх виконання, не знаючи прізвищ учасників.

Переможцями олімпіади стали (приз — додаткова стипендія від підприємства впродовж півроку):

1 місце — Юрій Шмерчук (ФІТКІ, 2 курс) — стипендія 1500 грн./місяць;

2 місце — Олег Яворович (ФІТКІ, 3 курс) та Михайло Нікольській (ФІТКІ, 3 курс) – стипендія 1200 грн. /місяць;

3 місце — Юрій Татур (ФІТКІ, 3 курс), Віталій Пірко (ФІТКІ, 2 курс) та Олександр Гончарук (ФІТКІ, 3 курс) — стипендія 1000 грн. /місяць.

Додаткові премії отримали найкращі олімпійці серед перших курсів та призери в категорії «Тестування програмного забезпечення».

Кращий результат серед перших курсів показали

1. Дмитро Станішевській (ФІТКІ, 1 курс) — премія 1000 грн.

2. Олексій Кавка (ФІТКІ, 1 курс) — премія 800 грн.

3. Валентин Карпенко (ФКСА, 1 курс) — премія 800 грн.

Найкращі в категорії тестування програмного забезпечення:

1 місце — Андрій Бондарчук (ФКСА, 1 курс) — премія 1000 грн.

2 місце — Ярослав Опольський (ФКСА, 1 курс) — премія 800 грн.

alt

Компанія «Delphi» дякує всім учасникам за участь в олімпіаді та запрошує брати участь у змаганнях, які планується проводити згодом в кожному навчальному році.

Окрема подяка кафедрі АІВТ та особисто доценту кафедри Ілоні Богач за якісну організаційну підготовку та проведення олімпіади.

alt

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction