16January2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ЕКОКОНКУС ЗАВЕРШИВСЯ У ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ

  • PDF

22 травня у Міжнародний день біорізноманіття у ВНТУ завершився ІІ Міжнародний конкурс найкращих робіт з комп’ютерного моніторингу стану довкілля України серед учнів та студентів

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

alt

Проводився конкурс у березні–травні і пройшов у ВНТУ уже вп’яте. Торік – на міжнародному рівні, у попередні роки мав обласний статус.

Конкурс відбувався у два тури: І тур (у мережі Інтернет через веб-сайт конкурсу   http://ecomon.vntu.edu.ua/протягом 1-14 травня), ІІ тур (м. Вінниця, ВНТУ, 22 травня).

На конкурс було подано 52 роботи з 9 регіонів України (з Києва та з Вінницької, Хмельницької, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської, Сумської областей). 12 робіт підготували учні та 40 робіт студенти. Є одна учасниця з Еквадору.

У І турі (оцінювання у веб-системі) було відібрано 33 роботи з 8 регіонів України (відсіялась робота з Хмельниччини).

22 травня у Міжнародний день біорізноманіття у Вінницькому національному технічному університеті пройшов ІІ тур конкурсу.

Учасники зробили доповіді та відповіли на поставлені журі запитання. У результаті за сумою балів у двох турах переможцями стали автори 20 робіт — 9 робіт учнів та 11 робіт студентів з Еквадору та 6 регіонів України (відсіялись роботи з Києва та Чернігівської області): Вінницька область – 14, Одеська – 2, по 1-й роботі – Житомирська, Миколаївська, Сумська, Херсонська.

Кількість переможців за номінаціями у ІІ турі:

основні номінації:

- «Найкраще інформаційне наповнення» – 6;
- «Найбільш аналітичне дослідження» – 6;
- «Найкраща комп’ютерна реалізація» – 5;

за рішенням оргкомітету було введено 2 додаткові номінації:

- «Найкраща робота в галузі біорізноманіття» – 2;
- «Найкраща комп’ютерна графіка з екологічної тематики» – 1.

Роботи стосувались моніторингу довкілля та його забруднення, моніторингу біорізноманіття, моніторингу довкілля з використання безпілотних літальних апаратів, поводження з відходами, радіомоніторингу, гідрометеомоніторингу тощо. Учасники добре підготувались до засідання – дехто привіз зразки обстеженої деревини з наслідками дії шкідників, зразки обстеженого піску та ін.

Було проведено підсумкове засідання, в якому взяли участь члени оргкомітету та журі – голова Громадської ради при Мінприроди Валентин Савицький, його заступник з питань науки та освіти Тетяна Годовська, голови комісій цієї ж ради: з питань освіти, науки та євроінтеграції – Віталій Мокін та з питань агроекології – Володимир Фещенко, заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів р. Південний Буг Юрій Гавриков, директор Інституту екологічного безпеки та моніторингу довкілля ВНТУ Василь Петрук.

Переможцям конкурсу вручили дипломи та призи від спонсорів — кольорові принтери з вбудованими сканерами і ксероксами, зарядні пристрої на сонячних батареях та флешки. Керівники робіт-переможців отримали подяки.

Спонсорами конкурсу є Громадська рада при Мінприроди, МБО «Фундація «Зелений КІТ», ПП «Інтер-Еко» та ТОВ «Він Інтерактів».

Конкурс планується проводити і наступного року – слідкуйте за сайтом конкурсу    http://ecomon.vntu.edu.ua/

Фотосесія Сергія Маркова ІІ Міжнародний конкурс робіт з комп’ютерного моніторингу стану довкілля України

Найбільше читають

 left direction
 right direction