22November2019

СТУДЕНТАМ ВНТУ — ДВА ДИПЛОМИ

  • PDF

Студенти ВНТУ можуть навчатися за програмою ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ В Люблінській політехніці (м. Люблін) та Свєнтокшиській політехніці (м .Кєльце)

alt

ВНТУ має активну співпрацю з вишами Республіки Польщі.

По завершенню навчання за програмою «Подвійний диплом» випускники отримують 2 дипломи - за програмою навчання у ВНТУ («Спеціаліст» або «Магістр») та за програмою «Магістр» у державному навчальному закладі Республіка Польща, що визнаються у державах Європейського союзу.

Люблінська та Свєнтокшиська політехніки пропонують широкий діапазон споріднених спеціальностей: Технологія створення програмного забезпечення, Інтернет-програми, Експлуатація інформаційних систем, Збалансована енергетика, Оптоелектронні системи, Відновлювальні джерела енергії, Інтелектуальні технології в електротехніці, Менеджмент підприємств, Підприємництво та маркетинг, Менеджмент транспорту, Управління фінансами. Електроенергетика, Проектування електронних пристроїв, Мікропроцесорні двигуни в промисловій автоматиці, Мультимедійні системи і програми, Телеінформаційні системи тощо.

Навчання пропонується або польською або англійською мовою.

Студентам, які навчатимуться за програмою «Подвійний диплом» за кордоном надається можливість вибору дисциплін за навчальними планами фахової підготовки державних вишів Республіки Польщі. При цьому, заняття заплановані виключно докторам наук, професорам і будуть вестися на польській або англійській мовах за вибором студента. Магістерську кваліфікаційну роботу студенти захищатимуть як у ВНТУ, так і увишах Республіки Польщі відповідно українською та польською/англійською мовами з урахуванням вимог, що висуваються до них у кожному із освітянських закладів.

Повне визнання результатів навчання в рамках такої міжнародної програми означає, що період навчання за кордоном (включаючи заліково-екзаменаційні сесії чи інші форми оцінювання знань) відповідає порівнюваному періоду навчання у ВНТУ (включаючи заліково-екзаменаційні сесії чи інші форми оцінювання знань), хоча зміст погодженої програми навчання може відрізнятися.

Координатором програм академічної мобільності у ВНТУ є професор кафедри комп'ютерних наук Тамара Савчук.

 Читайте більшеЗ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ СТУДЕНТИ ВНТУ НАВЧАТИМУТЬСЯ У POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA

 ТРЕТЯ ГРУПА ПОЇХАЛА ЗА «ПОДВІЙНИМ ДИПЛОМ»

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction