22October2019

ДВА ДИПЛОМИ І СХІДНІ ТАНЦІ ДІАНИ СЛОБОДЯНЮК

  • PDF

Діана Слободянюк пройшла до фіналу у конкурсі студентських талантів Open Stage 2015, котрий відбувався у Любліні (Польща)

alt

П’ятикурсниця кафедри фінансів Вінницького національного технічного університету Діана Слободянюк цьогоріч почала навчатися за програмою академічної мобільності «Подвійний диплом» на факультеті менеджменту Люблінської політехніки. Завершивши навчання, дівчина отримає одразу два дипломи — ВНТУ і польського вишу.

Це уже третій рік поспіль студенти ВНТУ паралельно з вітчизняним мають змогу здобувати диплом закордонного університету. На навчання до Республіки Польща поїхали майбутні програмісти, енергетики, менеджери, будівельники, екологи, машинобудівники, метрологи та фахівці з лазерної та оптоелектронної техніки.

Фіналіст Open Stage 2015: Діана Слободянюк танцями почала займатися, коли їй було 5 років, танцем живота у 13 років. Дівчині дуже подобається цей стиль танцю, зітканий із витончених рухів, чарівної музики і яскравих костюмів. До речі, Діана танцювальне вбрання для себе шиє сама. Діана українка і студіює одночасно у двох вишах — українському і польському. Навчається у Politechnice Lubelskiej na Wydziale Zarządzania і У Вінницькому національному технічному університеті на факультеті менеджменту. Мета — навчатись фаху і далі розвивати інтерес до загадкових східних танців.

Діана Слободянюк: «Bardzo dziękuję wszystkim, kto przyszedł na koncert!»

alt

Польська преса про конкурс студентських талантів Open Stage 2015 і студентку двох університетів Діану Слободянюк

Відео гала-концерту на YouTube Open Stage 2015 - finał     Діана Слободянюк на 5:48

Читайте більше   ТРЕТЯ ГРУПА ПОЇХАЛА ЗА «ПОДВІЙНИМ ДИПЛОМ»

Найбільше читають

 left direction
 right direction