25September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

УЧОРА ВИЙШОВ В СВІТ НОВИЙ ЖУРНАЛ «ВІСНИК МАШИНОБУДУВАННЯ ТА ТРАНСПОРТУ»

  • PDF

Це вже сьомий науковий часопис, який видає ВНТУ.

Вінницький національний технічний університет започатковує науковий журнал «Вісник машинобудування та транспорту», розуміючи важливість для України за нинішніх умов цих галузей.

alt

Сайт журналу «Вісник машинобудування та транспорту»    vmt.vntu.edu.ua    Тут можна ознайомитися зі змістом журналу, анотаціями статей, видрукуваних у його першому числі.

Головний редактор журналу, доктор технічних наук, професор, ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко у своєму вітальному слові авторам і читачам журналу зауважив:

«Усі, хто причетний до заснування «Вісника машинобудування та транспорту»усвідомлюють: науковій спільноті конче потрібне спеціалізоване науково-практичне видання, яке б висвітлювало актуальні проблеми становлення і розвитку цих галузей в Україні, узагальнювало передовий досвід роботи, консолідувало зусилля науковців і практиків, формувало новий стиль мислення.

Мета журналу — створення можливостей наукового осмислення кращих світових, європейських і вітчизняних тенденцій цих галузей. Тут публікуватимуться результати новітніх наукових досліджень, що мають важливі теоретичні, експериментальні та практичні результати.

Видання висвітлюватиме нові наукові погляди, охоплюватиме наукові проблеми, які мають державний і світовий характер, відстежуватиме розвиток зарубіжної наукової думки.

Докладемо усіх зусиль, аби новий журнал справді став вісником сучасних наукових думок, де учені матимуть змогу оперативно висвітлювати свої наробки.

До редколегії журналу увійшли відомі фахівці та науковці з України, ближнього і далекого зарубіжжя.

До оприлюднення своїх наукових напрацювань на шпальтах журналу щиро раді запросити вчених, представників національного господарства, а також наукову молодь і студентську юнь. Сподіваємось спільними зусиллями забезпечити високий науковий рівень видання, щоб публікації в ньому були корисними для широкого кола фахівців. Прагнутимемо постачати нашим читачам актуальну інформацію про дослідження у цих галузях.

Маємо надію, що журнал «Вісник машинобудування та транспорту» стане рушійною силою у збагаченні цих галузей новими науковими ідеями».

 

Для публiкацiї результатiв наукових дослiджень унiверситет за власнi кошти видає 4 наукових журнали i 2 збiрники наукових праць:

  • науковий журнал "Вiсник Вiнницького полiтехнiчного iнституту",
  • мiжнародний науково-технiчний журнал "Оптикоелектроннi iнформацiйно-енергетичнi технологiї";
  • мiжнародний науково-технiчний журнал "Iнформацiйнi технологiї та комп'ютерна iнженерiя";
  • електронний науковий журнал "Науковi працi Вiнницького нацiонального технiчного унiверситету";
  • науково-технiчний збiрник "Сучаснi технологiї, матерiали та конструкцiї в будiвництвi";
  • збiрник "Sententiae": науковi працi Спiлки дослiдникiв модернової фiлософiї (Паскалiвського товариства)".

Детально на сайті Наукові журнали ВНТУ

Найбільше читають

 left direction
 right direction