15December2019

СТУДЕНТ ВНТУ ВЧИВСЯ СТВОРЮВАТИ СТАРТАП-ПРОЕКТИ У САН-ФРАНЦИСКО

Після конкурсу «Топ 10 молодих учених України» студент другого курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривий Дмитро отримав запрошення на Міжнародну науково-практичну конференцію “Thiele Foundation Summit 2015 San-Francisco” (США). Там Дмитро мав змогу повчитися в успішних людей створювати власні стартап-проекти та презентувати свої розробки міжнародним суддям.

Конференція проходила у червні в Сан-Франциско. Україна вперше брала участь у цьому заході. Ініціаторами поїздки стали організація “HorizonCapital” та фонд “WesternNISenterprisefund”. Саме за їх підтримки 15 молодих вчених з України та Молдови отримали можливість цілий тиждень повчитися в успішних стартаперів світового рівня, завести нові перспективні знайомства, «засвітитися» на ринку ідей, побувати в мальовничому місті Сан-Франциско, відвідати цікаві заходи та музеї, покращити всій рівень англійської, пожити в комфортабельному готелі, політати літаком міжконтинентального класу. І все це — абсолютно безкоштовно!

Подорож до Америки нашого студента Дмитра Кривого розпочалася з Франкфурта (Німеччина), де з аеропорту міжконтинентального значення на велетенському чотиритурбінному літаку Airbus 320 вилетіли в Сан-Франциско. Політ тривав близько 11 годин (відстань – понад 8000 кілометрів). У кріслах літака були влаштовані монітори, USB джерела живлення, тому сумувати не доводилося: готувалися до презентації, переглядали бортові камери літака, дивилися фільми.

У Сан-Франциско поселилися в готелі «BestWesternHotel». На витрати учасникам щоденно видавали по 60 доларів, яких цілком вистачало на власні потреби, вдавалося навіть зекономити.

Знайомилися з Сан-Франциско, відвідували екскурсії, відпочивали та готувалися до конференції

alt

4 та 5 червня була активна робота на Міжнародних конференціях. Наймасштабніша з них, “OpenAIRconference” вразила ґрунтовністю доповідей та перспективною новизною ідей. Відвідали також музей комп’ютера та прокаталися на залізниці “CalTrain”, яка є досить дорогою, проте комфортабельною: вагони обладнані кондиціонером та зручними двох’ярусними сидіннями.

alt

Популярним транспортом у Сан-Франциско є велосипеди. З ними навіть у потяг можна заходити (там є спеціально обладнані стоянки для велосипедів). По місту велосипедистів також досить багато. Стоянки для велосипедів – повсюди.

alt

6 та 7 червня наші молоді науковці працювали на конференції “Thielefoundationsummit”, на якій доповідали ідеї своїх успішних проектів відомі світові стартапери. Саме тут 7 червня Дмитро Кривий мав можливість демо-спічу - презентував власний проект, який отримав високу оцінку журі серед сотні інших стартап-проектів. Там Дмитро отримав пропозиції співпраці з зарубіжними інвесторами з Австрії.

alt

8 та 9 червня були екскурсійними днями. Наші науковці відвідали офіс Google, Стенфордський університет та гіпермаркет електроніки.

alt

10 червня група науковців відлетіла додому.

Вітаємо Дмитра Кривого з цікавим досвідом міжнародної інноваційної діяльності. Бажаємо Дмитру успіхів, креативних ідей та нових перемог!