30September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

СТУДЕНТКА ВНТУ — НАЙКРАЩА У СВІТІ

  • PDF

Третьокурсниця Ксенія Моргунова, вихованка студії веб-дизайну і комп’ютерної графіки ВНТУ, перемогла у міжнародному конкурсі дизайнерів CorelDRAW® 2015. Це найпрестижніші світові змагання, оскільки їх проводить світовий лідер у галузі векторної графіки.

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

alt

Студентка третього курсу факультету менеджменту Ксенія Моргунова (група МОЗ-13) здобула перше місце в номінації «Студентські роботи» конкурсу CorelDRAW® 2015, який зорганізовує компанія Corel (Оттава, Канада).

Як нагороду дівчина отримає від корпорації Corel програмних продуктів на суму $4700, а також призи від спонсорів.

Вихованці студії веб-дизайну і комп’ютерної графіки, що працює на факультеті інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, у 2014 році отримали понад 400 перемог на міжнародних конкурсах близького та далекого зарубіжжя. Вагомими є і здобутки Ксенії:

X міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів - 1 місце;
XI міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів - 1 місце;
XII міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів - 1 місце;
XIII міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів - 1 місце;
«Пори року» — 1 місце;
«Зоряний проект» — 1, 3 місця;
«Університетська IT-Весна» — 1 місце;
«IT-Архангельск» — 1, 3, 3 місця;
«Чарівний світ казок» — 2 місце;
«Цифровий космос» - 2015 — 1 місце;
CorelDRAW International Design Contest 2015 — 1 місце.

Малювати в CorelКсеня почала, навчаючись у Вінницькому ліцеї №7. Чому ж пішла навчатись не на ІТ-спеціальність? Менеджмент вважає перспективним фахом. Так й маючи певний багаж знань та вмінь у ІТ-галузі, вирішила пізнавати для себе щось нове. Нині економіст повинен знати не лише економіку, а й інформаційні технології. Такі універсальні, комплексні фахівці є найзатребуванішими, тому планую отримати другу вищу освіту в ІТ-галузі. У Центрі післядипломної освіти ВНТУ є така можливість для студентів

 alt 

Elina. Переможна робота Ксенії Моргунової

Над своїм малюнком Ксенія працювала близько місяця. Прагнула використовувати заспокійливі пастельні кольори, створити досконалі риси обличчя дівчинки, наголошуючи цим, що краса таки врятує світ, переможе. Юна художниця каже, що категорично не сприймає насильства ані в житті, ані в комп’ютерній графіці.

«У студії поглиблюю знання, адже спілкуюсь із вузькими спеціалістами й однодумцями. Таке спілкування дуже корисне, ми розуміємо один одного на рівні образів. Обговорюємо роботи, сюжети і вже під час обговорення багато чого навчаємось, адже можемо порівняти, де краще, де вдаліше. Та й творча конкуренція річ стимулююча», — розповідає Ксенія.

Зараз вона готує нові роботи на нові конкурси. Водночас уже й працює як дизайнер — має замовлення від кількох фірм на розробку логотипів і спеціалізованих зображень.

Нині Ксенії запропонували відкрити при студії свою творчу майстерню.

Керівник студії перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк:

«Наші вихованці показують чудові результати, адже ми маємо перемоги на найпрестижніших міжнародних конкурсах: «Middle East» (Дубай, ОАЕ), «Творчість без кордонів» (Болгарія), Computer Space (Болгарія), Міжнародний конкурс дизайну (Тайвань), «Цифровий вітер», «ІТ-Архангельськ», «Дебют Дизайну», «Responsive Graceful Bright» (RGB), «Зоряний проект». Стосовно Ксенії, то вона виконує свої роботи дуже ретельно, майстерно поєднуючи свої знання і вміння з різних галузей. Ця її конкурсна робота цілковито графічна».

Олександр Никифорович продовжує:

«Моя мрія, аби студійці створили оригінальний мультфільм. Організуємо студентський творчий колектив, до якого увійдуть художники, фахівці з тривимірної графіки і сценарист. Олег Досужий уже сам зробив невеличкий мультфільм. Славко Мальований теж зробив вдалий мультфільм. «Маша і Ведмідь» відпочивають. Реалістичність їхніх робіт суперова! Сьогодні уже готуємось до конкурсу CorelDRAW® 2016. Маємо цікаві роботи, тому є підстави втриматися на п’єдесталі і наступного року»

alt

 Сакура. Робота Ксенії Моргунової

Найбільше читають

 left direction
 right direction