30September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВИМІРЮВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА ДІАГНОСТИКА В ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМАХ

  • PDF

27-29 жовтня в нашому університеті відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Вимірювання, контроль та діагностика в технічних системах» (ВКДТС-2015), яку проводить кафедра метрології та промислової автоматики ВНТУ.

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України 

Окрім Вінницького національного технічного університету організаторами цієї конференції виступили Академія метрології України, Новий університет Лісабона (Португалія), Технічно-гуманітарна академія (м. Бєльсько-Бяло, Польща), Державне підприємство «Вінницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», навчально-науковий центр «Паллада».

Метою конференції є висвітлення наукових досягнень провідних вчених України та світу в галузі вимірювання, контролю та діагностики в технічних системах, а також їх застосування на промислових підприємствах України.

 alt

На секційних засіданнях виступили понад 15 докторів технічних наук та понад 25 кандидатів наук. Активну участь в роботі конференції взяла молодь – аспіранти, магістранти та студенти. Для участі в обговоренні теоретичних та практичних проблем подали заявки близько 90 учасників з різних регіонів України: Києва, Харкова, Хмельницького, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Івано-Франківська, Житомира. Серед іноземних учасників – науковці з Узбекистану та Сенегалу.

Розпочав конференцію ректор нашого університету Володимир Грабко вітальним словом, побажавши усім учасникам наукових успіхів. Він відзначив, що конференція вже стала традиційною та користується великою популярністю серед науковців, що працюють у галузі метрології та інформаційно-вимірювальних технологій.

Володимир Грабко вручив грамоти почесному професору ВНТУ, президенту Академії метрології України Євгену Володарському за вагомий внесок у підготовку наукових кадрів ВНТУ та генеральному директору державного підприємства «Вінницястандартметрологія» Андрію Астахову за вагомий внесок у розвиток матеріальної бази кафедри метрології та промислової автоматики ВНТУ та допомогу у проведенні конференції. У відповідь Андрій Астахов вручив кафедрі метрології та промислової автоматики ВНТУ сертифікат на суму десять тисяч гривень. Він зауважив, що на ДП «Вінницястандартметрологія» працює 55 випускників кафедри метрології та промислової автоматики, які здобули якісну освіту.

Андрій Астахов отримав від президента академії метрології України Євгена Володарського диплом академіка АМУ.

alt

Вітальне слово також виголосили проректор з наукової роботи ВНТУ, професор Сергій Павлов і декан факультету комп'ютерних систем та автоматики, професор Олег Бісікало. Продовжив пленарне засідання почесний професор ВНТУ Євген Володарський із доповіддю «Метрологія — наука про вимірювання та їх застосування».

Дуже цікавою видалась доповідь доцента кафедри автоматики та інформаційно-вимірювальної техніки Володимира Папінова про створену сучасну міжкафедральну лабораторію факультету комп'ютерних систем та автоматики ВНТУ «Багатофункціональний навчальний комп'ютеризований комплекс засобів промислової мікропроцесорної техніки».

Завершив пленарне засідання своєю доповіддю «Елементи теорії вимірювального контролю параметрів біотехнічної системи доїння» доцент кафедри метрології та промислової автоматики Павло Кулаков.

За напрямками роботи конференції працювали чотири секції:

1. Теоретичні основи вимірювань, контролю та технічної діагностики.

2. Первинні вимірювальні перетворювачі. Прилади і методи контролю та діагностики.

3. Метрологічне забезпечення засобів вимірювань, контролю та діагностики.

4. Математичне моделювання процесів в засобах вимірювання, контролю та діагностики. Інформаційно-вимірювальні системи.

Володимир КУЧЕРУК, доктор технічних наук, професор,
завідувач кафедри метрології та промислової автоматики ВНТУ

Фоторепортаж Сергія Маркова 

Найбільше читають

 left direction
 right direction