15February2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ФІНАЛ КОНКУРСУ «SIKORSKY CHALLENGE 2015» І СТУДЕНТИ ВНТУ

  • PDF

12-16 жовтня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» пройшов фінал IV Всеукраїнського конкурсу стартапів «SikorskyChallenge 2015».

ІТ-освіта в Україні

У фіналі взяли участь 5 команд студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ. У Конкурсі брали участь професіонали у сфері інженерії і проектування, аспіранти, наукові співробітники, викладачі (кандидати і доктори наук), які мають інноваційні ідеї та готові проекти, підприємці і стартапери. Тож, нашим студентам було непросто змагатися у цьому конкурсі. Пишаємося успішною участю наших студентів у фіналі конкурсу «SikorskyChallenge 2015» !

Вітаємо фіналістів конкурсу «SikorskyChallenge 2015»:

1) команду студентів 5-го курсу спеціальності «Програмне забезпечення систем» з проектом «ІТ-Exchange» у складі: В’ячеслава Букієвського (гр.1ПЗ-15м) та Пінтілія Мокану (гр.1ПЗ-15м) (ментор команди — доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко)

alt

В’ячеслав Букієвський та Пінтілій Мокану на Фіналі конкурсу «SikorskyChallenge 2015»

2) команду студентів 4-го курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» з проектом «Firebutton» у складі: Олександра Гончарука (гр.1ПІ-12б); Андрія Гончарука (гр.1ПІ-12б); Антона Череднікова (гр.1ПІ-12б); Влада Осипенка (гр.1ПІ-12б) (ментор команди — доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко).

alt

Олександр Гончарук, Андрій Гончарук, Антон Чередніков та Влад Осипенко на фіналі конкурсу «SikorskyChallenge 2015»

3) команду студентів 3-го курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» з проектом «Розумна шафа» у складі: Наталії Копитко (гр.1ПІ-13б) та Павла Рекуна (гр.1ПІ-13б) (ментор команди - доцент кафедри ПЗ Галина Черноволик)

alt

Павло Рекун та Наталія Копитко на фіналі конкурсу «SikorskyChallenge 2015»

4) команду студентів 3-го курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» з проектом «Words with frog» у складі: Наталії Копитко (гр.1ПІ-13б) та Павла Ставицького (гр.1ПІ-13б) (ментори команди - доценти кафедри ПЗ Вікторія Войтко та Олександр Рейда)

alt

Павло Ставицький та Наталія Копитко на Фіналі конкурсу «Sikorsky Challenge 2015»

5) студента 3-го курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитра Кривого (гр.2КІ-13б) з проектом «CClipse»

alt

Дмитро Кривий на фіналі конкурсу «SikorskyChallenge 2015»

alt

Студентські команди ФІТКІ ВНТУ з менторами проектів на фіналі конкурсу «SikorskyChallenge 2015»

Успішно виступили усі наші студенти. Свої доповіді вони робили українською та англійською мовами. Усі проекти студентів ВНТУ були відзначені серед кращих, зацікавили спонсорів, а студенти отримали цікаві пропозиції до співпраці з провідними ІТ-фірмами.

Зокрема, Павло Ставицький отримав запрошення від журі конкурсу на презентацію свого проекту на двох популярних міжнародних конкурсах інноваційних проектів Getinthe Ring та 1776 Challenge Cup (регіональний етап якого проводиться в Лондоні (Великобританія), а глобальний фінал у Вашингтоні (США).

Проект «Firebutton» команди студентів 4-го курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» Олександра Гончарука (гр.1ПІ-12б), Андрія Гончарука (гр.1ПІ-12б), Антона Череднікова (гр.1ПІ-12б) та Влада Осипенка (гр.1ПІ-12б) (ментор команди — доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко) був визнаний переможцем конкурсу в номінації «Краща бізнес-ідея».

Дмитро Кривий отримав подарунковий сертифікат на 20 000 грн.

alt

Дмитро Кривий зі своїм проектом «CClipse» отримав приз у 20 000 грн.

До речі, молодша сестра Дмитра — Ольга Крива, учениця 7 класу Гаришівської СЗШ, виборола 2 місце у категорії «Робототехніка» на конкурсі Інтел Техно, що проходив у цей же час у КПІ паралельно з конкурсом «SikorskyChallenge 2015» та була запрошена презентувати свій проект у США на світовому фіналі.

Найбільше читають

 left direction
 right direction