25June2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВНТУ — ЛІДЕР ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

  • PDF

Це високе звання і головну відзнаку — Гран-Прі наш університет отримав на міжнародній виставці «Освіта та кар’єра-2016»

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

З 14 по 16 квітня у столичному Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходила ХХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра — 2016»

Зорганізували її товариство «Знання України» за підтримки та участі міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.

В рамках виставки «Освіта та кар’єра — 2016» відбулася також виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном — 2016».

Учасниками виставки були вищі заклади освіти України, Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Словаччини, Латвії, Литви, Ізраїлю, Кіпру та інших країн.

На виставці були представлені 33 вищі навчальні заклади України, які мають статус національних. Серед них був і наш університет.

Забезпечували роботу експозиції університету учений секретар науково-дослідної частини, доцент кафедри технології та автоматизації машинобудування Олександр Дерібо та заступник директора Головного Центру організаційного та методичного забезпечення навчання, доцент кафедри лазерної та оптоелектронної техніки Станіслав Тужанський.

Основними задачами участі університету у виставці були: презентація наших досягнень в освітній і науковій діяльності, вивчення досвіду розробки і використання сучасних педагогічних технологій в інших ВНЗ, а також профорієнтація серед школярів і учнів спеціальних середніх навчальних закладів. Всі ці задачі були успішно виконані.

ВНТУ взяв участь у конкурсі виставки у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу». Конкурсна комісія нагородила ВНТУ найвищою відзнакою — Гран-Прі.

Наш університет взяв участь також і в рейтинговому виставковому конкурсі де отримав почесне звання «Лідер вищої освіти України».

За багаторічну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток освіти і науки України Подякою міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України відзначений ректор ВНТУ, професор Володимир Грабко.

Найбільше читають

 left direction
 right direction