29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

21-РІЧНА СТУДЕНТКА ВНТУ ВІДЖАЛА 100 КГ І ВИБОРОЛА БРОНЗУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

  • PDF

Студентка інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля ВНТУ Ірина Шкарапута посіла третє місце на Чемпіонаті світу в Данії

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

Подробиці на освітньому порталі ПедПРЕСА

21-річна Ірина Шкарапута професійно займається пауерліфтінгом лише три роки, проте 23 квітня їй вдалося вибороти бронзову медаль на Чемпіонаті світу. Тендітна вінничанка вагою 52 кг, віджала 100 кг від грудей! Її перевершили полька, яка осилила 105 кг, і француженка, віджавши 107,5 кг.

Це був її перший виступ на міжнародних змаганнях.

Сама Ірина розповідає, попри те, що дебютувала на змаганнях такого рівня, - зовсім не нервувала.

- Взагалі я думала, що буду дуже переживати, що в мене станеться істерика якась. Але я впевнено почувала себе в залі, впевнено на помості. Все дуже швидко сталося. Переживати я вже почала після нагородження, - сміється дівчина.

Пауерліфтерка пояснює, що обрала цей вид спорту, щоб бути сильною та оригінальною.

-Таким видом спорту займається дуже мало дівчат. Тому це - бажання бути не такою, як всі, виділятися та бути сильною врешті-решт,- сказала Ірина.

Дівчина додає, що заради спорту доводиться обмежувати себе в їжі, адже якщо вага перевалить за 52 кг – це вже буде зовсім інша категорія та інші конкуренти.

- Я харчуюсь так, як всі, просто не дозволяю собі смаженого. В першій частині дня я їм вуглеводи, а на вечір вже більше білкове харчування. Перед змаганнями трошки вуглеводи врізаються, але треба дуже обережно до цього ставитися, тому що якщо переборщити, то йде спад силових показників. А після зважування можна одразу їсти, скільки хочеш, - поділилася секретами Ірина. 

Наразі спортсменка працює тренером в спортивному комплексі «Колос», проте в майбутньому планує пов’язати своє життя не тільки зі спортом, а й з професією еколога, на якого навчається у Вінницькому національному технічному університеті.

За матеріалами i-vin.info

Найбільше читають

 left direction
 right direction