22October2019

ВОКАЛІСТКИ «СЕПТІМИ» ПЕРЕМОГЛИ І НА «ПОДІЛЬСЬКОМУ ЗОРЕПАДІ», І НА «КРОЦІ ДО МРІЇ»

  • PDF

Олена Плешко, Марія Колядич, Олена Полєшко і Ольга Печериця на мистецьких конкурсах здобули «золото» і «срібло».

Народна студія естрадної пісні «Септіма» бере активну участь в різноманітних університетських, міських та всеукраїнських конкурсах. Гідно представляючи наш виш, доводить, що студенти ВНТУ — найкращі!

Серед сотень конкурсантів учасники вокальної студії «Септіма» виборюють призові місця та поповнюють нагородами скарбницю університету.

10 грудня в Вінниці проходив Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Подільський зорепад», де були представлені учасники з 8 областей.

Вони змагалися в номінаціях — «хореографія», «інструментальний жанр» та «вокал».

У старшій віковій категорії в номінації «естрадний вокал» перше місце виборола студентка третього курсу факультету комп’ютерних систем та управління Олена Плешко (група Мсс-14).

Друге місце в цій же категорії здобула випускниця Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля, а нині співробітник клубу ВНТУ Ольга Печериця.

18 грудня на VI Всеукраїнському фестивалі творчості та таланту «Крок до мрії» студентка першого курсу факультету комп’ютерних систем та управління Марія Колядич (група КіВ-16б) виборола перше місце в номінації «естрадний вокал» в середній віковій категорії.

Друге місце в старшій віковій категорії отримала другокурсниця факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олена Полєшко (група 1БС-15б).

За активну участь, професійну діяльність, самовіддану творчу працю та особистий внесок у розвиток української культури та виховання підростаючого покоління подякою була відзначена керівник студії «Септіма» Анна Окрема.

Найбільше читають

 left direction
 right direction