25June2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

НОВОРІЧНИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ФЕЄРВЕРК

  • PDF

У передноворіччя у ВНТУ за підтримки обох університетських профкомів — і співробітників, і студентів, відбулось нестандартне відзначення одного з головних зимових свят.

По-перше, це було в форматі різноманітних інтелектуальних конкурсів; по-друге, до участі допускались лише команди в складі яких обов’язково мали бути і студенти, і викладачі. Таких колективі, сплав юності та досвіду, назбиралось шістнадцять, а це понад сотня гравців.

Учасникам довелось розгадувати завдання у конкурсі «Ерудит-лото» — питання з новорічно-різдвяної тематики мали по чотири варіанти відповідей. Найкраще в цьому конкурсі виступили команди «КН+1», «Мандарин» (обидві ФІТКІ), «Без ГМО» (ІнЕБМД), «Мишка без блютусу» (ФБТЕГП+ ІнЕБМД) давши по вісім правильних відповідей. Вони й отримали першими призи від профкомів ВНТУ.

У кіноконкурсі за двома картинками треба було назвати фільм. Лідерами стали «Останній Ромео» (ФКСА), «Смарт Гречка» та «КН+1» (обидві ФІТКІ), «ТТТ» (збірна), які набрали по 18 балів з 20 можливих. На ці команди чекала нова порція профкомівських призів.

Далі команди здійснили пізнавальну мандрівку країнами та їхніми новорічними традиціями. Переможцем у цьому конкурсі стали «Сокіабле» та «9 вал» (обидві ФІТКІ) і «Бібліопані» (НТБ), які забрали чергову порцію подарунків.

У музичному конкурсі треба було за фрагментом пісні здогадатись про яку пташку йдеться. До кожного завдання було три таких підказки, з чим ранішої підказки даєш правильну відповідь, тим більше балів отримуєш. Лідерами у цій номінації виявились «Сокіабле», «Грюн Херц», «9 вал» (всі ФІТКІ) та «Бібліопані» (НТБ).

Завершувались новорічні баталії своєрідним пісенним конкурсом, фрагмент пісні ведучим подавався науково-канцелярською мовою, команди мали відгадати, що ж це за пісня.

Наприклад: Яскраве знищення вічнозеленого дерева разом із наведенням порядку на голові жіночою особою.

Горіла сосна, палала,
Під ней дівчина стояла
Під ней дівчина стояла,
Русяву косу чесала.

Переможцями в цій номінації стали «Останній Ромео» (ФКСА) та «Грюн Херц» (ФІТКІ).

У загальному заліку найвищі показники виявились у «Сокіабле», «9 вал», «Грюн Херц», «ТТТ», «Останній Ромео».

Але найголовніше, що всі отримали море позитивних емоцій, приємні подарунки від профспілкових організацій ВНТУ й з добрими сподіваннями вступають у Новий рік.

Анатолій ТЕКЛЮК,
директор Головного центру виховної роботи ВНТУ,
кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та гуманітарних наук ВНТУ

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction