28May2018

СТАРТАП ШКОЛА SIKORSKY CHALLENGE ВІННИЦІ СТАРТУЄ!

  • PDF

Стартап Школа Sikorsky Challenge Вінниці відкриває двері охочим отримати знання з впровадження інноваційних розробок та навчитись як власні ідеї перетворювати у діючі стартап-компанії.

«Студентська молодь – найбільш прогресивна, активна і вільна від стереотипів мислення частина населення. Саме ви, студенти, щодня стаєте рушійною силою для модернізації та розвитку українського суспільства. Ви усвідомлюєте, що високі здобутки в житті досягаються лише наполегливою працею, і тільки від вас залежить, яким буде майбутнє України. Адміністрація університету зацікавлена заохотити прагнення молодих людей до максимально ефективного втілення їх професійних задумів. Саме тому ми всіляко підтримуємо творчі та бізнес-ініціативи як наших студентів, так і всіх охочих, адже слухачем Стартап Школи може стати кожний, незалежно від віку. Не бійтесь пропонувати креативні ідеї, нестандартні шляхи вирішення наявних проблем та нові застосування відомих речей і явищ! Надати вам алгоритм дій, механізм реалізації ваших ідей і покликана Стартап Школа Sikorsky Challenge Вінниці», – переконаний ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко.

Перший етап навчання у Стартап Школі відбуватиметься з лютого до червня тричі у другій половині дня невеликими короткотривалими сесіями декілька днів поспіль. А в проміжку між ними раз на тиждень для слухачів школи будуть проводитись майстер-класи від провідних спікерів, досвідчених представників ІТ компаній та стартап проектів.

Охочих навчатись у Стартап Школі запрошуємо заповнити реєстраційну форму та пройти співбесіду для відбору на безкоштовне навчання цього року   https://goo.gl/forms/q2DUqimPnXKGgqH63 

Детальніше на сайті    http://startup.vntu.edu.ua/

Найбільше читають

 left direction
 right direction