26September2017

ОЛІМПІАДА АКІТ НА КСУ

Спеціальність 151 – «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» об’єднала напрями підготовки бакалаврів 6.050201 – Системна інженерія та 6.050202 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології і усі спеціальності магістратури цих напрямів.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» проходитиме у Вінницькому національному технічному університеті на факультеті комп’ютерних систем і автоматики.

Конкурсне завдання складатиметься з тестових питань, відповіді на які потребують знань теорії автоматичного управління, теорії систем та системного аналізу, технологій програмування та чисельних методів, методів і засобів проектування та експлуатації автоматизованих комп’ютерно-інтегрованих систем, мікропроцесорних пристроїв та систем, основ метрології, методів вимірювання та контролю, а також виконання практичних завдань, розв’язання яких потребує вмінь програмувати мікропроцесори та мікроконтролери, розробляти системи автоматизації з використанням SCADA.

До 1 квітня оргкомітет олімпіади чекає інсталяційні пакети відповідних середовищ програмування мікропроцесорів/мікроконтролерів та SCADA, якими володіють учасники олімпіади, для завчасної інсталяції їх на комп’ютерах.

Додаткова інформація про олімпіаду на цій веб-сторінці .

Інформація про оргкомітет

21021, Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, Вінницький національний технічний університет.

0 (432) 598 515 ‑ заступник голови оргкомітету Бісікало Олег Володимирович;

0 (432) 598 006, 0982771280 ‑ відповідальний секретар Маслій Роман Васильович.