29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

НАТАЛЯ ОРАНСЬКА — БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГРОШІ, ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

  • PDF

Наталя Оранська, магістрант кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ, яка навчається за спеціальністю «менеджмент» спеціалізації «фінансово-кредитна діяльність», здобула диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит», що відбувся на економічному факультеті КНУ ім. Тараса Шевченка.

4-6 квітняна економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 137 студентських наукових робіт, що надійшли з 72 вищих навчальних закладів України.

Претендентами на перемогу були визначені та запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції 54 автори 44 студентських наукових робіт.

На науково-практичній конференції 4-6 квітня виступило 48 студентів з 35 ВНЗ України.

Наталя Оранська, магістрант кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ, здобула диплом ІІІ ступеня.

Науковий керівник Наталі – завідувач кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ, доктор економічних наук, професор Віталій Зянько Київським національним університетом імені Тараса Шевченка нагороджений грамотою за науково-педагогічний професіоналізм у підготовці переможниці.

Під час урочистого закриття Конкурсу переможців та призерів привітали заступник голови галузевої конкурсної комісії, завідувач кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор Ігор Лютий, заступник декана з наукової роботи економічного факультету, професор кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки, доктор економічних наук, професор Анжела Ігнатюк.

В свою чергу, учасники фінального етапу Конкурсу разом з представниками своїх ВНЗ подякували організаторам Конкурсу за теплий прийом та проведення інтелектуальних змагань на принципах об’єктивності, науковості й творчої спрямованості.

Найбільше читають

 left direction
 right direction