21July2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

СТУДЕНТИ ВНТУ ПІДНЯЛИ ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ У ВІННИЦІ

  • PDF

З нагоди запровадження безвізового режиму України з ЄС у Вінниці 11 травня урочисто підняли прапор Європейського Союзу та державний прапор України. Честь підняти прапор ЄС була надана двом кращим студентам Вінниці — вихованцям ВНТУ Олександру Недоснованому та Наталії Копитко.

Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 року без обговорення ухвалила безвізовий режим України з ЄС . Це останній крок перед підписанням.

Українці радіють цій події. В усіх обласних центрах України підняли прапор Європейського Союзу.

У Вінниці 11 травня урочисто підняли прапор Європейського Союзу та державний прапор України на честь запровадження безвізового режиму.

Урочистості пройшли на майдані Незалежності за участі очільників обласної та міської влади, депутатів місцевих рад різних рівнів, співробітників дипломатичних представництв, ветеранів АТО, школярів та студентів міста.

Підняття прапорів ЄС та України відбувалося під виконання державного гімну за участі почесного караулу. Честь підняти прапори випала двом кращим вінницьким школярам та двом кращим студентам вінницьких вишів – переможцям міжнародних предметних олімпіад та конкурсів.

Для виконання цієї почесної місії було обрано студентів Вінницького національного технічного університету, які мають низку перемог на ІТ-конкурсах та спортивні досягнення.

Тож, честь підняти прапор Європейського Союзу була надана Олександру Недоснованому (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс) та Наталії Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б).

Олександр Недоснований та Наталія Копитко

Наталія Копиткоє студенткою 4-го курсу ФІТКІ, навчається за напрямом підготовки «Програмна інженерія». За час навчання у ВНТУ Наталіястала призером багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів та олімпіад.

Отримала бронзову медаль на VII міжнародному конкурсі «Творчість без кордонів» у Болгарії в 2017 р.

Стала переможцем міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студенів та учнів та посіла третє місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка» (2017).

Отримала гран-прі в міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки  «Золоті фарби осені-2016» (2016).

Посіла перше місце у IV міжнародному дистанційному літньому марафоні творчих конкурсів (2016).

Отримала золоту медаль за перемогу у VII міжнародному конкурсі з комп’ютерного малюнку і колажу «Творчість без кордонів» у Болгарії в 2016 р.

Посіла перше місце в IV міжнародному дистанційному творчому марафоні, присвяченому дню космонавтики (2016).

Стала переможцем (1 місце) дистанційного конкурсу з комп’ютерної графіки «Цифровий космос - 2016» (2016).

Нагороджена дипломом переможця (3 місце) у VII конкурсі з комп’ютерної графіки та декоративної творчості дітей з міжнародною участю «Чудо-дерево» (2016).

 Посіла 2 місце в конкурсі з комп’ютерної графіки і анімації «Цифрова пастель 2016» (2016).

Нагороджена дипломом «Висока оцінка глядачів» за перемогу в VIII відкритому конкурсі з комп’ютерної графіки «Електронний пензлик» (2016).

Отримала диплом третього ступеня міжнародної віртуальної виставки-конкурсу юнацьких творчих робіт «Розфарбуй мрію» (2016).

Посіла перше місце в міжнародному зимовому бліц-конкурсі з веб-дизайну і комп’ютерної графіки серед студентів та учнів (2016).

 Є фіналістом Всеукраїнського конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge 2015» (2015).

Переможець (1 місце) першого Всеукраїнського конкурсу інноваційних стартап-проектів «ІТ-Еureka! Ukraine» (2015).

 У складі команди «NotBadCoders» посіла 3 місце на хакатоні «IT-Revolution» (2015).

 Посіла 1 місце у міжнародному літньому бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів (2015).

 Стала лауреатом 1 ступеня XХI -го міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та художнього фото «Зірковий проект » (2015).

 Стала лауреатом 1 ступеня дистанційного конкурсу з комп’ютерної графіки «Біла акація» (2015).

 У республіканському конкурсі дитячої творчості «Мій Татарстан» посіла 2 місце (2015).

 Посіла 2 місце у міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Артмережа» (2015).

 Стала лауреатом 3 ступеня у міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Чудова країна» (2015).

Наталія брала участь у конференції LvivITArena.

Брала участь у наукових конференціях з доповідями:

МОЛОДЬ В ТЕХНІЧНИХ НАУКАХ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ (МТН-2015). // Режим доступу: http://conf.inmad.vntu.edu.ua/fm/index.php?page=materials&line=11&mat=137 // Режим доступу: http://conf.inmad.vntu.edu.ua/fm/index.php?page=materials&line=11&mat=138

XLIV регіональна науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області // Режим доступу: http://conf.vntu.edu.ua/allvntu/2015/initki/txt/Kopytko.pdf.

Має 3 наукових публікації:

     Копитко Н. О., Войтко В. В., Черноволик Г. О., Кошельник Д. С., Усатюк С. Д., Панасюк Т. Ю., Рекун П. Ю. // МОЛОДЬ В ТЕХНІЧНИХ НАУКАХ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ (МТН-2015) // Розробка додатку "Розумна шафа" до інтелектуальної системи розумного будинку // Режим доступу: http://conf.inmad.vntu.edu.ua/fm/index.php?page=materials&line=11&mat=137

    Копитко Н. О., Войтко В. В., Черноволик Г. О., Кошельник Д. С., Усатюк С. Д., Панасюк Т. Ю., Рекун П. Ю. - Аналіз сучасних підходів до автоматизації та інтелектуалізації системи підбору одягу "Розумна шафа" // Режим доступу: http://conf.inmad.vntu.edu.ua/fm/index.php?page=materials&line=11&mat=138

     Копитко Н. О., Войтко В. В., Черноволик Г. О., Кошельник Д. С., Усатюк С. Д., Панасюк Т. Ю., Рекун П. Ю. - Додаток для автоматизованого управління будинком «Розумна шафа» // XLIV регіональна науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області // Режим доступу: http://conf.vntu.edu.ua/allvntu/2015/initki/txt/Kopytko.pdf.

Наталія Копитко є старостою групи 1ПІ-13б та активним учасником студентського самоврядування ФІТКІ.


Олександр Недоснований навчається на першому курсі ФІТКІ за спеціальністю 123 – «Комп’ютерна інженерія» за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста. Олександр є старостою групи 1КІ-16мс та активним учасником студентського самоврядування ФІТКІ.

Олександр має перемоги на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки та низку гучних спортивних перемог.

Перемоги на міжнародних конкурсах з ІТ-технологій та комп`ютерної  графіки:

Золота медаль на міжнародному конкурсі «Творчість без кордонів» з комп`ютерної графіки у категорії «колаж» (місто Хасково, Болгарія, 2017 р.).

Перше місце на II-му міжнародному конкурсі «Фарби осені»  з комп`ютерної графіки у категорії  «2D графіка».

Друге місце на XIIміжнародному конкурсі з Web-дизайну та комп'ютерної графіки на базі Вінницького національного технічного університету.

Спортивні перемоги Олександра Недоснованого:

Бронзова медаль на міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики між країнами України, Білорусі, Литви, Латвії, Туреччини та Франції, що проходила у м.Мінську (Білорусь).

Золота медаль на відкритій першості України з легкої атлетики з 5-тиборства у м.Київ, 2015 рік.

Золота медаль на відкритій першості України з легкої атлетики з 5-тиборства у м.Одеса, 2016 рік.

Золота медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики з 10-тиборства у м.Кіровоград, 2016 рік.

Золота медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні з 7-ми борства у м.Суми,  2016 рік.

Срібна медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики з 10-тиборства у м.Харків, 2015 рік.

Срібна медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні з 7-миборства у м.Суми, 2015 рік.

Срібна медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики з 10-тиборства у м.Київ, 2014 рік.

Олександр Недоснований є багаторазовим чемпіоном Вінницької області з легкої атлетики та легкоатлетичних багатоборств.

Найбільше читають

 left direction
 right direction