21July2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПРЕДСТАВНИКИ ВНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОЧІЙ ЗУСТРІЧІ ЗА ПРОЕКТОМ MASTIS

  • PDF

Завідувач кафедри комп’ютерних систем управління Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Володимир Дубовой та кандидат технічних наук, доцент Марія Юхимчук взяли участь у черговій робочій зустрічі за проектом MASTIS — Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems (Запровадження сучасного навчання магістрів з інформаційних систем), в реалізації якого ВНТУ бере активну участь.

Зустріч відбулася у м. Мюнстер (Німеччина) з 19 по 21 квітня.

Протягом 3 днів зустрічі 24 представники 14 університетів України та Євросоюзу обговорили низку актуальних питань запровадження в Україні європейських підходів до підготовки магістрів з інформаційних систем.

Зокрема, був визначений перелік обов’язкових навчальних дисциплін, які повинні забезпечити міжнародно визнані компетентності магістрів з інформаційних систем.

В ході обговорення цього питання відбулася жвава дискусія з питання співвідношення рекомендацій проекту MASTIS і нових стандартів вищої освіти з нової спеціальності 126 – Інформаційні системи і технології, яка була ініційована професором ВНТУ Володимиром Дубовим.

В результаті прийнято рішення про проведення позачергової зустрічі у Києві учасників проекту, представників МОН України, членів Науково-методичної комісії з спеціальності 126 та НАЗЯВО.

Крім обговорення поточних питань проекту учасники зустрічі ознайомились з особливостями навчання в університеті Мюнстера.

Вестфальський університет імені Вільгельма — один з найбільших університетів Німеччини. Він заснований у 1780 році. Мюнстерский університет носить ім’я кайзера Вільгельма II. Навчання студентів провадиться на 15 факультетах із 130 спеціальностей. Сьогодні в університеті навчаються близько 40 тис. студентів.

Під час зустрічі проводився також і тренінг з розвитку креативного мислення в процесі навчання.

Результати тренінгу планується впровадити у навчальному процесі ВНТУ.

Найбільше читають

 left direction
 right direction