21July2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

СВЯТО ТИХ, ХТО НІКОЛИ НЕ ПЕРЕСТАЄ ВЧИТИСЯ

  • PDF

Завтра — День науки, професійне свято працівників науки України. Відзначається щорічно у третю суботу травня. У Вінницькому національному технічному університеті з цього приводу відбулися урочистості.

ВНТУ за рейтингом «ТОП-200» має 25 місце серед 200 вишів країни. Є членом Європейської і Міжнародної асоціацій університетів.

На 7-й Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016» ВНТУ отримав Гран-Прі, як лідер наукової та науково-технічної діяльності.

До професійного свята учені вишу отримали відзнаки Міністерства освіти і науки України. Це доктори технічних наук, професори Йосип Білинський, Віктор Біліченко і Віталій Мокін та кандидати технічних наук, доценти Олександр Петров та Олександр Христич.

Завідувач сектору вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Андрій Клапоущак виголосив теплі слова вітання від обласної влади і вручив грамоти відомства низці науковців вишу.

Віншували Євгена Бондаренка — доцента кафедри електричних станцій та систем, який нещодавно захистив докторську дисертацію, і молодих викладачів ВНТУ — Ірину Гунько, Юрія Іванова, Богдана Книша, Андрія Козачука, Олену Косовець, Ірину Сухоцьку, Ірину Трач і Романа Чехместрука, які захистили кандидатську дисертацію, отримали диплом кандидата наук.

Грамоти вручає ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко

Вітали Геннадія Бортника, який отримав атестат професора, і Тетяну Журко, Інну Кирицю та Віктора Перлова, що отримали атестат доцента.

Гучні оплески лунали для докторів технічних наук, професорів Віктора Біліченка і Віталія Огороднікова, котрим присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

Варто нагадати, що при ВНТУ успішно функціонують шість спеціалізованих вчених рад для захисту докторських та кандидатських дисертацій за 10-ма науковими спеціальностями. Підготовка наукових і науково-педагогічних кадрів здійснюється через докторантуру з технічних наук за 7-ма науковими спеціальностями та аспірантуру за 23-ма науковими спеціальностями.

У 2016 році ефективність аспірантури склала 42%.

Колектив винахідників кафедри радіотехніки — доктори технічних наук, професори Володимир і Олександр Осадчуки, кандидати технічних наук, доценти Олександр Звягін та Роман Криночкін і аспірант Ярослав Осадчук, став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2016» у номінації «Кращий винахід року у Вінницькій області» за корисну модель «Багатоканальний прилад для розпізнавання запахів та визначення їхніх концентрацій».

Торік студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії здобули понад 500 перемог на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки і WEB-дизайну. Сто студентів цього факультету стали призерами цих конкурсів.

Студенти ВНТУ отримують стипендії Президента України  і Верховної Ради України, перемагають у всеукраїнського конкурсах наукових студентських робіт і всеукраїнських студентських олімпіадах.

Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися, — зауважив український філософ Григорій Сковорода.

Фотогалерея День науки у ВНТУ

Найбільше читають

 left direction
 right direction