21July2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ДРОН, РОБОТ НА ГУСЕНИЦЯХ І МОТОР ДЛЯ РОЗВІДУВАЛЬНОЇ МАШИНИ — СТУДЕНТИ ВНТУ ПРАЦЮЮТЬ ДЛЯ ЗСУ

  • PDF

У Вінницькому національному технічному університеті торік розпочали навчати студентів за фахом «озброєння та військова техніка», але й ті, що навчаються за цілком цивільними спеціальностями, не осторонь потреб Збройних Сил України

У Вінницькому національному технічному університеті торік розпочали навчати студентів за фахом «озброєння та військова техніка» — спеціалізація «конструювання та виготовлення стрілецької зброї»

До слова, конкурсні предмети для вступу —

Українська мова та література,
математика,
фізика або хімія на вибір абітурієнта.

Але й ті студенти, котрі навчаються за цілком цивільними спеціальностями, не осторонь потреб Збройних Сил України.

Другокурсник Дмитро Пантелюк (кафедра комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, група гр. 2КН-15) сам сконструював і зібрав безпілотний літальний апарат.

Дмитровий виріб не схожий на заводський — має досить таки несподіваний і оригінальний вигляд.

Хлопець планує вдосконалювати свою розробку, аби дрон не лише літав вище, довше і значно далі, а й щоб міг транспортувати вантажі.

Зараз Дмитро почав працювати над створенням робота на гусеницях. І буде він чималенький — заввишки близько1,5-2 метри і матиме можливість оснащення зброєю.

Одногрупники — четвертокурсники факультету машинобудування і транспорту ВНТУ Святослав Музичук та Олег Хмара (гр. 1М-13б) уже три роки — з часу початку війни на сході України, предметно і результативно цікавляться військовою технікою.

Нині працюють над вдосконаленням двигуна польової розвідувально-дозорної машини.

«Заміна двигуна дасть підвищення номінальної швидкості зі 100 кілометрів на годину до 130. Також набагато збільшиться ресурс двигуна — приміром, раніше він міг тримати максимальну швидкість лише годину, зараз цього обмеження вже немає»,— розповідає Святослав.

«Свої ідеї з вдосконалення військової техніки студенти ВНТУ розвивають у бакалаврських роботах. Потому успішно перемагають з такими своїми напрацюваннями у всеукраїнських конкурсах наукових робіт студентів», — зауважує доктор технічних наук, професор Андрій Поляков.

Найбільше читають

 left direction
 right direction