22July2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПРОФЕСОР ВНТУ ТАМАРА БУЯЛЬСЬКА НАГОРОДЖЕНА МЕДАЛЛЮ КОСТЯНТИНА УШИНСЬКОГО

  • PDF

Заслужений працівник народної освіти України, директор Культурно-мистецького і просвітницького центру Вінницького національного технічного університету, професор Тамара Буяльська нагороджена медаллю Національної академії педагогічних наук України «Ушинський К. Д.».

25 травня Президія НАПН України одноголосно проголосувала за нагородження Тамари Болеславівни Буяльської цією нагородою, якою відзначаються педагоги, вчені, організатори освіти за значні досягнення в галузі педагогічної науки, особистий внесок у розвиток української освіти.

Як автор концепції гуманізації технічної освіти професор Буяльська уже має Почесний диплом Президії Академії педагогічних наук України.

У ВНТУ Тамара Болеславівна працює уже чотири десятиліття — з 1977 року.

16 років була проректором з виховної роботи та наукової роботи в галузі гуманітарних наук.

Саме вона створила у виші кафедру культурології, яку очолювала 12 років. Започаткувала нову форму навчальних занять — культурологічний практикум.

З її ініціативи у нашому виші створений Центр культурології і виховання студентів — нині Культурно-мистецький і просвітницький центр ВНТУ.

У складі музейного комплексу, яким є Центр, — шість художніх музеїв:

меморіальний комплекс класика українського мистецтва Ф.З. Коновалюка;
сучасне українське мистецтво;
зала скульптури;
сучасне Подільське мистецтво (модернізм);
народна ікона та декоративно-ужиткове мистецтво;
меморіальна зала родини художників Довженків.

Окрім того виставкова зала, шість навчальних аудиторій з художніми експозиціями. Загалом понад сім сотень оригінальний художніх експонатів.

222 художня виставка днями відкрилася в експозиційній залі культурно-мистецького і просвітницького Центру ВНТУ. І це — «Несподівані образи краси».

Читайте більше  ДИВОВИЖНА ЕКСПОЗИЦІЯ У ВНТУ

Журналісти називають наш Центр — Подільська Третяківка.

До речі, Тамара Болеславівна член Національної спілки журналістів України.

Коротка біографічна довідка про Т.Б.Буяльську увійшла в словник «Жінки України: Бібліографічний енциклопедичний словник».

Найбільше читають

 left direction
 right direction