22July2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ: ВІД ТЕОРІЇ — ДО ПРАКТИКИ

  • PDF

Психологічні, політичні, соціологічні, культурні проблеми завжди викликають чималий інтерес аудиторії, а з огляду на  військовий конфлікт в Україні, ці питання турбують практично кожного громадянина.

От і в нашому виші 17-19 травня відбулась неординарна  всеукраїнська науково-технічна конференція «Актуальні проблеми проектування, виготовлення і експлуатації озброєння та військової техніки».

Читайте більше ОЗБРОЄННЯ І ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКА — ТЕМА КОНФЕРЕНЦІЇ У ВНТУ

Секційна робота проводилась за восьми напрямками. Одна із секцій була присвячена актуальним питанням саме психологічної підтримки військовослужбовців.

До нас приїхали гості, справжні фахівці високого як теоретичного, так і практичного рівнів, які працюють із мобілізованими, призовниками, військовослужбовцями на різних етапах їх діяльності. Виступи науковців були як інформативними, так і емоційними, адже йшлося про життя наших патріотів, їх душевний стан, підготовку військових психологів та ін.

 Варто відзначити виступ Іванової Олени В’ячеславівни, к.п.н., доцента Національної академії внутрішніх справ (м. Київ), і Корсуна Сергія Івановича, к.п.н., доцента Національної академії внутрішніх справ (м. Київ), на тему: «Проблеми психологічної готовності військовослужбовців НГУ до застосування зброї». Участь у дискусії брали всі учасники секції, зокрема, Коритчук Наталя Дмитрівна, начальник відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення, розповіла про особливості і складності у своїй роботі із військовослужбовцями.

Вельми цікавою була доповідь Кудренка Олега Васильовича, заступника командувача з морально-психологічного забезпечення, начальника управління морально-психологічного забезпечення Командування Повітряних Сил ЗС України на тему «Можливі шляхи вирішення проблемних питань психологічної підтримки військовослужбовців в умовах ведення «гібридної війни».

Жалюк Сергій Михайлович, начальник відділу технологічного забезпечення управління морально-психологічного забезпечення Командування Повітряних Сил ЗС України,  розповів про психологічні проблеми процесу реабілітації мобілізованих та членів їх родин.

Бабак Сергій Анатолійович, к.в.н., старший наук. співробітник, завідувач кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ, привернув увагу аудиторії новими методиками викладання військових дисциплін. Він познайомив викладачів з можливостями 3d-панорам і 3d-турів для їх використання в навчальному процесі.

Результати соціологічних досліджень презентував Слободянюк Анатолій Володимирович, к.соц.н., доцент кафедри суспільно-політичних наук ВНТУ. Він надав статистичні дані про готовність молодих людей  служити у Збройних Силах України. Зробив аналітичний звіт, в якому розглянув фактори, що впливають на мотивацію студентів захищати Батьківщину.

 Результати соціологічних досліджень презентував Анатолій Слободянюк, к.соц.н., доцент кафедри суспільно-політичних наук ВНТУ

Учасники конференції, викладачі соціально-гуманітарного напрямку і економічних наук розповідали і про адаптацію військовослужбовців, і про менеджмент і маркетинг у галузі виробництва зброї та військової техніки, зміст, обмеження та перспективи брендингу в особливих сферах економічної діяльності та ін. Гості та працівники нашого університету відвідали виставкові зали Культурно-мистецького і просвітницького центру. За брейк-кавою обмінялись досвідом роботи, а головне – ідеями, які можна спільно реалізувати на базі нашого університету.

Світлана ДЕНИСЮК,
доктор політичних наук, професор,
директор Інституту соціально-гуманітарних наук

Найбільше читають

 left direction
 right direction