29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ЯК ПІДТРИМУВАТИ СУБ’ЄКТИ РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ДІЇ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС

  • PDF

24 травня у Львові відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансово-економічні механізми підтримки суб’єктів реального сектору економіки України в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС»

Вінницький національний технічний університет разом із Буковинським державним фінансово-економічним університетом виступив співорганізатором заходу.

А зорганізували конференцію регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у Львові та Львівський торговельно-економічний університет.

У роботі конференції взяв участь і виступив завідувач кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ, доктор економічних наук, професор Віталій Зянько.

У його доповіді йшлося про роль венчурного капіталу у фінансуванні інноваційного підприємництва.

«Аби економіка України розвивалася інноваційним шляхом, потрібно переорієнтувати господарську діяльність вітчизняних венчурних фондів на виконання ними свого прямого обов’язку – фінансування інноваційних проектів, наукоємних та високотехнологічних виробництв, як це загальноприйнято у світовій практиці. Для цього треба чітко визначити, що венчурний фонд є суб’єктом інноваційної діяльності, а тому зобов’язаний розміщувати свої інвестиційні кошти в активи інноваційних підприємств, яким притаманний підвищений ступінь ризику отримання збитків», — наголошує учений.

Загалом науковці з усієї України на конференції обговорювали низку актуальних проблем:

механізми та інструменти фінансової підтримки суб’єктів базових видів економічної діяльності в умовах євроінтеграції України;

економічні стимули та засоби реалізації потенціалу суб’єктів реального сектору економіки України в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС;

механізми залучення потенціалу банківської системи в розвиток реального сектору економіки;

розвиток обліку, аналізу та контролю в умовах євроінтеграції. 

Всеукраїнська науково-практична конференція напрацювала  рекомендації для органів державної влади щодо удосконалення фінансово-економічної підтримки суб’єктів реального сектору економіки України в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС.

Найбільше читають

 left direction
 right direction