25June2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

500 ШКОЛЯРІВ З П’ЯТИ ОБЛАСТЕЙ ФЕСТИВАЛИЛИ У ВНТУ

  • PDF

Минулої суботи у Вінницькому національному технічному університеті учні з Черкаської, Одеської, Хмельницької, Миколаївської і Вінницької областей зібрались на фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну».

А ще було чимало гостей і представників вишів регіону.

Структура фестивалю інноваційної освіти — одночасне проведення трьох блоків: конкурс кращих проектів учнівських команд, майстер-класи/лекторії і панельні дискусії. Усі три абсолютно не схожі активності! Учні 7-10 класів з Могилева-Подільського, Славути, Тального та інших містечок мали задоволення від своєї роботи, спілкування з однодумцями і відвідування Вінниці!

Команди з 15 осіб приїхали з невеликих міст і сіл регіону. Діти для себе й інших охочих відкривали Україну і пропонували, як поліпшити свою малу Батьківщину.

Проекти юних патріотів стосувались двох галузей — соціальної й екологічної. Їхні розробки стосувались проблеми бездомних тварин, стихійних сміттєзвалищ, облаштування місць для відпочинку і дитячих майданчиків, відновлення занедбаних парків.

Поважне журі, яке склали громадські діячі і викладачі різних вишів України, оцінювало пропоновані проекти. Але оцінювати одна одну повинні були і команди. А ще вільні відвідувачі фестивалю теж мали вплив на остаточне рішення журі.

Цікаво, що школярі не лише пропонували рішення насущної проблеми свого маленького населеного пункту, але здебільшого уже й взялися вдома до його здійснення.

А в конференц-залі ВНТУ юні інтелектуали проводили майстер-класи з фінансової грамотності; як з відходів, приміром, ПЕТ-пляшок, можна зробити корисні речі; пропагували рух скаутів.

 У залі ректорату діяв науковий майданчик, де дискутували щодо сучасних методів освіти, спілкувалися в онлайн з іншими локаціями, де цього дня теж фестивалили. А таких місць 3 червня було окрім Вінниці ще — Запоріжжя, Краматорськ, Полтава, Харків, Луцьк, Чернівці, Київ, Львів.Фестивалі інноваційної освіти «Відкривай Україну» відбувались цього дня одночасно у дев'яти містах країни.

  

Але найвелелюднішим фестиваль був таки у Вінниці!

Кращі команди-переможці регіональних змагань поїдуть змагатися за остаточну перемогу на фінал.

Nataliya Danova ‎ , Event Manager у Освітній проект "Відкривай Україну" , пише на свохй сторінці у Фейсбуці  

«Я безмежно дякую гостинному Вінницькому національному технічному університету та особисто директору Головного центру виховної роботи ВНТУ, кандидату філософських наук, доценту Анатолій Теклюк , золотій людині з великим серцем. Дякую вам, Анатоліє Івановичу, за допомогу протягом усієї підготовки до нашого заходу! Дякую студентському самоврядуванню, та зокрема Коля КобисяРома Лановий та  Олександр Савенко  за винятикову відповідальність та компетентність — хлопці, я пишаюся знайомством з вами! Vlad Siryk Olga KychakAlina KomashkoTania Barabolia , Катю, Ольго, Ярославе, Ігорю — без вас нічого б не відбулося — дякую вам за вашу участь у Фестивалі!
Отож, Фестиваль інноваційної освіти відбувся — і відбувся на позитивній ноті. Я впевнена, що наступного року буде ще краще, насиченіше та яскравіше!»

Найбільше читають

 left direction
 right direction